Opinie o Samsung Avila S5230

Właśnie najnowszym Komputer Świecie była reklama HEYAH MIX. Jest tam telefon za 1 PLN Samsung Avila S5230. Jaki ten telefon jest? Dobrze się go użytkuje? Wiem że nie ma WiFi, ale poza tym jest w porządku? A ta oferta HEYAH jest dobra?

Dla ciebie będzie może dobry a dla kogoś innego nie (lub odwrotnie) - to już musisz sam ocenić. Ogólnie telefon jest ciekawy, proponuję wpisać w google “forum avila” i na tych forach (jest ich pełno) poczytać. To czy heyach będzie Ci odpowiadał to zależy od Twojego profilu dzwonienia (od tego do jakich sieci najczęściej dzwonisz i z jakich usług korzystasz) Może warto kupić nowy telefon na Allegro (nówka już dobrze poniżej 400 zł) i do niego kartę sim któregoś prepaida?

Poza brakiem WiFi telefonik jest spoko. Wszystko chodzi płynnie, wyświetlacz dotykowy działa rewelacyjnie, praktycznie nie zdarza się żeby nie “wyczuł” naciśnięcia lub żeby kliknąć coś obok tego czego chcemy. Bardzo wygodnie pisze się SMSy. Troszkę gorzej wypada robienie zdjęć, ponieważ aparat nie ma autofokusa.

A co do samego MIXa to chyba faktycznie lepiej kupić nowy telefon na allegro i dokupić jakiegoś prepaida.

Zgadzam się z kimipl -em…Jestem posiadaczem Avili od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolony.

Zajrzyj tutaj :arrow: http://samsung-avila.pl/index.php