Opinie o samsung D900i?

Samsung D900i

Mam ochotę kupić ten telefon, czytam opinie ale są podzielone. Niektórzy narzekają na aparat, inni że jest dobry.

Komórki chcę do, czasami zrobić zdjęcie, a tak to głównie SMS i czasami MMS. Jakoś radia nie ma znaczenia dla mnie.

W moim mieście jest po 349zł.

Telefon super, sam posiadam . 3 Znajomych też go ma i też nie narzekają . SMS się pisze dosyć szybko i do wielu osób naraz.Aparat z fleszem , samowyzwalaczem, ramki… taki bajer . bateria normalnie mi trzyma jakieś 6-7 dni ( w zależności ile nim się bawię :smiley: ) . radio dobrej jakości . Tylko ,że nie można ustawić własnego dzwonka na SMS tylko jeden z czterech wgranych . ( polecam czwarty ) :smiley:

Mam samsunga sgh d900i juz od prawie pół roku i nie mogę narzekać. Aparat robi dość ładne zdjęcia, pamięć ma sporą jeśli nie potrzebujesz setek mp3 (poza tym można dokupic karte). Ładny wygląd, duży wyświetlacz, przyciski początkowo dziwne, ale teraz rewelacja - już sie przyzwyczaiłam. Łatwo sie rozsuwa, lekki i poręczny. Porządny telefon jeśli chodzi o samą firmę. Wcześniej miałam innego samsunga i też bez żadnych problemów mi działal. Miałam go 2 lata, oddałam go chłopakowi i on nie narzeka. Mój tata ma Samsunga u700 i nie umywa sie do sgh d900i. Mały wyświetlacz, kolory brzydkie jakiś taki slaby sie wydaje. Tata moj sam mowi ze wolaly takiego jak moj:) czyli sgh d900i hehehe:) Ten wyświetlacz zwłaszcza daje mu duzego plusa! Naprawdę polecam:)

Dodane 06.01.2009 (Wt) 10:44

A tak przy okazji wie ktoś jak przesłać mbooka to sgh d900i??? ja robowalam to wiele razy tylko ze ciagle mi resetuje tel. Wgralam raz przez przypadek chyba niz po checi gre, ale mbooka ja nic nie moge wrzucic. Czy to trzeba na jave?? bo ja tak robie ale pokazuje mi blad instalacji albo restart cialge robi. Proszę o pomoc jak ktos sie w to bawil. Z gory dzieki:)

Witam

moja mama ma d900i i narzeka głównie na brak zegarka w stanie spoczynku, gdy chce zobaczyć godzinę musi specjalnie klikać na klawisz żeby zobaczyć, i to ciągle przypominanie o sms lub nie odebranym połączeniu.