Opinie o seagate barracuda 7200.12

Witam, przepraszam za brak polskich znakow jednak kozystam z nokii n70 z angielskim menu, wracajac do tematu - dzis zakupilem ten dysk i uwazajac na serie 11 zakupilem 12 500gb modelu nie znam i w najblizszy czas nie mam jakiejkolwiek mozliwosci bo wlasnie wypoczywam na wsi sprawdzic jednak wiem ze ma 16mb cache i jest low profile, ze ta seria tez pada w podobny sposob jak 11, wyczytalem to na komputroiku wiec boje sie na niego cos wrzucac aby nie obudzic sie z reka w nocniku, pisze tutaj poniewaz sadze ze wiele osob posiada ten dysk i moze sie ktos wypowiedziec jak z ta seria

Witam,

W jednym z moich komputerów “siedzi” dysk, właśnie w/w Seagate.

Dysk był zakupiony “dawno temu” i do dnia dzisiejszego działa bez zarzutów… a komputer jest włączony przez kilka/kilkanaście godzin dziennie.

Seria 11 była nieudana, jednak “dwunastka” jest naprawdę dużo lepsza pod względem stabilnej i bezawaryjnej pracy w stosunku do poprzedniej.

Lepszym wyborem byłbym Samsung F3 500 GB 16 mb cache… gdyż jest w tej samej cenie oraz jest szybszy :slight_smile:

Pozdrawiam

Ja w komputerze mam 2 sztuki serii 7200.12. Jedna o pojemności 250GB i druga 750GB. Chodzą bardzo dobrze, wydajne i ciche. Zero problemów. Polecam.

Prawdę mówiąc, również byłem posiadaczem dysku z serii 11. :slight_smile:

Nigdy nie miałem z nim najmniejszego problemu… bowiem “dysk mnie lubił” i się nie spalił :smiley:

wasze doswiadczenia mnie uspokoily.

No wiesz seria 7200.12 jest lepsza od poprzedniej, ale proponował bym brać dyski z nowszych serii Samsunga lub od WD…

Mam ten sam dysk (co widać w podpisie) i problemów brak.