Opinie o słuchawkach SteelSeries Siberia 150

Witam,
chciałbym kupić słuchawki SteelSeries Siberia 150 w internecie jest masa opinii, które są od razu po kupnie i nie są zbytnio wiarygodne.
Jeżeli używaliście tych słuchawek lub nadal używacie dziękował bym za napisanie rzetelnej opinii o tym sprzęcie :slight_smile:

Z góry dziękuje :slight_smile:

[quote=“MasterFile, post:1, topic:524789”]
Witam,
chciałbym kupić słuchawki SteelSeries Siberia 150 w internecie jest masa opinii, które są od razu po kupnie i nie są zbytnio wiarygodne.
Jeżeli używaliście tych słuchawek lub nadal używacie dziękował bym za napisanie rzetelnej opinii o tym sprzęcie :slight_smile:

Z góry dziękuje :slight_smile:
[/quote]Cześć,
nie widzę żadnych rewelacyjnych opinii bądź profesjonalnych recenzji. Można tylko wybierać spośród tych w miarę sensownych komentarzy na morele i ceneo.
Wybrałbym coś sprawdzonego i przetestowanego należycie. Sprawdź listę polecanych słuchawek na test-gear.

Sluchawek od prawie roku używa intensywnie mój syn, gra namietnie z grupą kolegów, ale ja też czasami z nich korzystam. Przed zakupem byly testowane i zdecydowanie przebily jakością dźwięku słuchawki nawet 2x droższe i mocno chwalone, jak choćby Craceny Razora. Osobiście w gry się nie bawię, ale czasami słucham mocniejszej muzyki - jeśli chodzi o muzykę to po drobnym ustawieniu grają jak ma swoją cenę naprawdę nieźle. Ja na codzień korzystam do muzyki ze słuchawek kilka razy droższych, ale jeśli Siberia są podpięte do kompa, to też słucham ich z przyjemnością. W opinii syna są świetne, działają bez problemu, mikrofon czuły i wyraźny, a przy ewentualnej zmianie pod uwagę będą brane na pewno słuchawki SteelSeries.

Ani SteelSeries, ani Razor, to nie są słuchawki godne uwagi. Sprzęt, który próbuje się przebić dzięki marketingowej plakietce “gaming”.

Nie warto. Te słuchawki naprawdę słabiutko grają. W tym budżecie możesz dostać naprawdę świetnie grające muzyczne słuchawki.
ISKi:


albo Superluxy: