Opinie o telefonie Motorola E1000

Witam…

chciałbym poznać wasze opinie o tym telefonie.

Chce go sobie kupić bo ma wszystko co mi potrzebne (kolorowy wyświetlacz, karty pamięci, jakiś aparacik, odtwarzacz MP3, bluetooth :wink: ) i kosztuje ok 400 zł :stuck_out_tongue:

Słyszałem nawęd że po zmodyfikowaniu softa można używać GPS 8) ale nie za dobrze łapie fix-a :slight_smile:

Pozdrawiam i czekam na opinie…

Taka E365 z 3G

coś słyszałem że ma słabą baterię…

Ehh… co do aparatu to nie jest rewelacyjny. Baterie ma słabą.

GPS oczywiście można używać za darmo, po wgraniu programu i aktualizacji położeniu satelit.

Główne zalety e1000.

  • Piękny, duży wyświetlacz

  • aGPS

  • MP3 na poziomie najlepszych telefonów

  • nie zawacham sie użyć słów - “unikalna i bardzo prosta” możliwość modernizacji firmware (całego oprogramowania; softa)

  • jeżeli już znasz sie na tym telefonie dostatecznie możesz w nim (od strony softa) zmienić wszystko co sie tylko podoba

Aha i można go kupić w dobrym stanie nawet za 300zł!

Mam ten telefon… więc jak masz więcej pytań zapraszam na pw.

w Polsce użyje aGPS ?

No pewnie :mrgreen:

na innym forum napisali mi że jeśli chce odbierać aGPS to muszę mieć zewnętrzny odbiornik to prawda?

Nie. Wystarczą Ci ze 2 programy i almamac który trzeba aktualizować co pare dni. Jednakże jeżeli chcesz aby Ci to ładnie chodziło to musisz sie pobawić wcześniej programem na kompie żeby przygotować mapki.

Na najnowszym almanaku (informacji o położeniu satelit), zrobionym w dniu w którym go sobie wgrasz to pierwszego fixa powinno złapać po max. 5 minutach. Potem kiedy almanaki będą miały już kilka dni fixa będzie ci łapało nawet po 8 minutach. To dużo zależy od softa ale to jest normalne.

Zewnęczny odbiornik (np. antene domowej roboty) można sobie dorobić (nie wiem jak) po to żeby fixa łapało po kilkunastu sekundach. Działa to jak przyspieszacz.

P.S. 1. na jakim forum Ci tak napisali?

  1. laki000 odbierz PW