Opinie Samsung E900 xD

Powiedzcie mi coś o tym telefonie?Jak gra muza,zdjęcia itp :slight_smile:

Miałem go : Muza zle, aż nie miło słuchać, wyświetlacz: dla mnie te kolory nie żywe jakieś ;/ , fotki oblecą . Wszystkie te nbie dogodności zostały poprawione w wyższych modelach np : . d900 i

Czyli słabo?!Jak z tymi przyciskami dotykowymi?

Wg. mnie słabo ale to już zależy od każdego z osobna .Mi na początku w pierwszych dniach się podobał…ale potem żałowałem kasy ;/ . Te przyciski dotykowe to kwestia przyzwyczajenia. Technicznie nic złego się z nimi nie działo

Niezły damski telefon niestety nie bez wad (jak prawie każdy Samsung :roll: )

Fotki dobre. Video w rozdziałce QVGA.

Dźwięk z głośnika przeciętny.

Sporo pamięci wewnętrznej (80mb).

Przyciski dotykowe - niestety trzeba się przyzwyczajać a i tak często przypadkowo niechcący można uruchomić niechcianą funkcję.

Telefon jest zgrabny, dobrze leży w ręku, slider nie klekocze.

Standardowo zablokowana JAVA ale można instalować aplikacje używając kodów (kretynizm).

Największa bolączka tego telefonu: jest koszmarnie prądożerny. Zdarzały się też problemy z łapaniem zasięgu w niektórych egzemplarzach (w różnych sieciach).

Każdy ma swoje wady i zalety kolega miał rok i nie narzekał :wink:

Może macie jeszcze innego Samsunga do 400 zł,którego mógłbym kupic :smiley:

Piszcie opinie bo Se sprzedany i trzeba coś kupić :smiley:

No ja z samsungów bym ci polecił : d900 i - ). Za 400 zł kupisz jakiegoś, nie nowego…ale na pewno w bdb stanie i mało używanego. Bo w tej cenie żaden inny model samsunga oprócz wymienionego nie jest wart do kupienia .

D900i bedzie ciężko za 4stówki wyrwać…Szukam komy z aparatem 2mpx,z dobrą muzą…Jedynie E900 jest spoko,kolega miał ponad rok i działał dobrze,czytając opinie na stronach,wiekszośc narzeka tylko na baterie ;)Z motki nic nie ma ciekawego L7 jest nawet,ale aparat VGA odpada,LG nie,Z SE tez nie chcę,może z Noki?

Nokia to w obecnej chwili nic szczególnego, miałem 6300 - tylko wyświetlacz Ok, reszta"badziew". No jak ci się podoba e900 :slight_smile: to kupuj, ale nie wiem czy będziesz zachwycony np. z dzwięku .

Wiesz nie chodzi o to…Tylko,że nie ma nic innego,jaki tel za taka kwote z dobrym aparatem LK7 fajna jest,ale aparat słaby :wink:

To pozostaje tylko E900 :slight_smile:

No to ja się trochę dziwię bo w życiu nie wymieniłbym SE na Samsunga z tej samej półki cenowej. W zasadzie Samsung często ma przewagę w postaci możliwości nagrywania filmów w qvega, nic więcej…

Mi sie strasznie znudził k550i…Zobaczymy kupuje nowego,2 lata gwarancji także głowa spokojna.Ta motka l7 mnie kusi tylko aparat 1.3 mpx :evil: