Opinie użytkowników k800i oraz d900

Pytam tylko użytkowników obu telefonów SE k800i oraz Samsung d900(i) o wady i zalety obu telefonów. Proszę nie podawać linków do stron z porównaniami, ani komentarzami, bo większość komentujących tam taki telefon widziała tylko na zdjęciach.

Ostatnio miałem SE k800i i zaletą jest że ze wszystkich telefonu mających powyżej 3 mpix ma najlepszy aparat, zaś wadą i chyba to jest normalne w SE że szybko pada joystick :? Dlatego m. in. go sprzedałem. Ogólnie soft się nie zmienił jest jak w poprzednich modelach eryków.

Jeżeli chcesz telefon z dobrym aparatem to bierz k800i…

Boję sie właśnie tych joysticków :? Choć wszystko zależy w jaki sposób się użytkuje telefon

Co wy z tymi joystikami macie???, no wiadomo przecież że jest to taki element fona co się go najczęściej używa!!, wiedz ma prawo się zepsuć !!

Jestem użytkownikiem D900 od 4 miesięcy. Telefon sprawuje się bardzo dobrze. Kapitalny wyświetlacz ładne filmiki nagrywa jedno co w tym telefonie mogłoby być lepsze to głośniczek.

A to że K800 ma najlepszy aparat w kategorii 3.2 mpx to mit i nieprawda. Nokia n73 ma lepszy od k800 i d900 ma porównywalny a czasami nawet wypada lepiej.