Opinie użytkowników na temat Sony Xperia S

Witam

Chciałem stworzyć wątek odnośnie tego modelu, aby użytkownicy ocenili telefon, jego możliwości, ewentualne sugestie co można by było poprawić. Ja posiadam go od 4 dni i widać, że to wyższa półka. Wyświetlacz HD, 12 megapikseli aparat, HDMI, Android 2.3.7 a na przełomie marca/kwietnia Android 4.0 ICS, obudowa odporna na zabrudzenia, technologia Bravia itp. Nie chcę przynudzać :slight_smile:

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, bo jego wydajność jest ogromna i widać to. Menu/aplikacje/video, nic się nie przycina i pełna płynność odtwarzania. Niektórzy by powiedzieli, że tylko 2 rdzenie zamiast 4, ale póki co mi to spokojnie wystarczy i jeszcze poczekamy zanim powstaną aplikację wykorzystujące ich moc. 4.3 cala wyświetlacz robi swoje i może spokojnie robić za latarkę w ciemnym pomieszczeniu. Idealnie pasuje do męskich palców podczas pisania sms. Nie za duży i nie za mały. Widać dużo kosmetycznych zmian w systemie, ładniejsze widżety, ikony, animacje etc. Może to wygląda jak zachwalanie, ale póki co jestem zafascynowany możliwościami telefonu w porównaniu z zeszłym rokiem.

rune

Zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę zmienić tytuł wątku na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie wątek wyląduje w koszu.

gdyby Sony dawało w swoje telefony Amoledy, lub inne wyświetlacze o podobnej jakości to może i sam bym kupił…

Porównując ekran w SGS a Arcu to duża przewaga dla SAmoleda samsunga…

Fajnie gdyby support w modyfikacje dla Sony było większe…

mnie się nie podoba przedłużenie dolne obudowy - tylko powiększa telefon :frowning: do tego brak wymiennej baterii myślę że na dużo prądu mu nie starczy więc przydałoby sie jakis zapas mocy jak to ma miejsce np w sgs2 :slight_smile: dodatkowa bateria 2000 pojemności , no brak slotu karty ale myślę że te 32GB by starczyło choć to różnie bywa. Według mnie aż takiej przepaści nie ma po za większą rozdzielczość oraz aparatem w stosunku do SGS2 . Osobiście bym nie kupił Xperii S czekam na dalszy wysyp telefonów … w tym SGS3 :o

A ja ci powiem tak. Dla mnie to najładniejszy smartfon jaki wyszedl od czasów pierwszego iphone, świetny ekran i naprawde nie trzeba amoleda żeby wszysto na nim ładnie wyglądało, wnętrze też bardzo dobre więc ja jestem zdecydowanie za. Dosyć już mam tych samsungów galaxy wszystkich robionych na jedno kopyto.