Opinie - Windows VISTA / IE 7

1). Co sądzicie o Windows VISTA… zainstalujecie nowy system operacyjny Microsoftu?

2). Co sądzicie o Internet Explorer 7?

Na pewno będzie nowy system kupiony i zainstalowany, lepsze bezpieczeństwo.

Zawsze trza aktualizować do nowszej wersji Internet Explorer, a korzystać można z alternatyw.

kiedyś napewno przesiąde się na viste ale jeszcze nie teraz :stuck_out_tongue:

XP mi starcza w 100%

podejżewam że najszybciej gracze się przesiądą na viste :stuck_out_tongue: (ja na szczęście nie jestem graczem :stuck_out_tongue: )

wypowiem się jak będzie po polsku :stuck_out_tongue:

Jak wyjdzie i będe miał dobrego kompa to sobie kupię i zaisntaluję, a jak bede miał za sałbego kompa to zostaję przy XP. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jak będę zmieniał sprzęt i będzie Vista OEM to kupię. Narazie zostaję przy starym

A IE 7 nie zainstaluję wogóle, bo to strata czasu i nerwów

Być może en temat powinien być w dziale System

operacyjny Windows Vista, ale ze względu na

charakter dyskusji - znalazł się tutaj :stuck_out_tongue:

zostane narazie przy xp , jak bede kuowal nowego kompa to wtedy sie pomyśli

wole mozille lub opere 8)

Tak. Niedługo zmiana kompa, więc nowy system sie przyda o ile cenowo wersja OEM wystarczy, niechodzi mi o bajery graficzne, je i tak wyłacze, ale chodzi mi o funkcjonalnosc najtańszej wersji Visty, jeśli oprucz wygladu nie będzie sie niczym różniła to kupie najtańsza…

W końcu przegladarka od MS która działa jakotako ze standardami :wink: coprawda niepełnymi ale zawsze coś… czekam z niecierpliwościa aż wprowadzą ją przymusowo do instalacji, wtedy cześciowo “oleje” robienie stron pod IE6

A tak przy okazji jakie są wymaganie sprzętowe Visty?

krzychu13 , rzuć okiem na vista.dobreprogramy.pl ;]

Ale na pewno do normalnej pracy sie to nie nadaje.

Było :stuck_out_tongue:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ight=viste

Ford co sie nie nadaje do normalnej pracy?

A gdzie opcja dla ludzi nie korzystających z systemów MS?