Opis właściwości w wielu plikach

Witam. Mam takie pytanie.

Jestem zwolennikiem wykorzystywania tego co oferuje system - jeśli to jest coś wystarczającego i dobrego, i nie instaluję aplikacji, które powielają rzeczy które oferuje również system. Chodzi mi o opisywanie zdjęć we właściwościach XP. Jest sporo programów do katalogowania fotek, ale akurat sposób opisywania plików w systemie wydaje się być wystarczający, jednak opis trzeba robić klikając na każdy plik i przebrnąć trzeba przez parę kliknięć. Pytanie mam takie:

czy jest sposób aby podobne zdjęcia opisać we właściwościach “masowo” - raz wypełnić i by to było wszczepione we wszystkie wybrane pliki?

Korzyści z opisania zdjęć w tych właściwościach są takie, jak choćby skopiowanie ich razem z plikami na inny komputer i te oznaczenia odczytuje komp z XP. Opisanie fotek na innym programie i wrzucenie na inny komp bez niego to stracenie czasu bo efektów nie ma, a nie każdy musi lubić program którego sam bym używał. Wyszukanie fotki nie stwarza żadnego problemu pod warunkiem,że inny komp ma też XP - a tych jest zdecydowanie więcej

pozdrawiam

taaak. Wirtualne pulpity, zdalne pulpity, obrazy partycji, przebudowy rejestru, czy wirtualne komputery - w tym każdy jest biegły. Schody się robią jak się zada pytanie z poziomu najniższego :smiley:

olifant-14 , raczej nie ma takiej możliwości.

A…no chyba że nie ma. Dzięki za odp.