Opisy na GG

Czy jest jakas mozliwosc zwiekszenia ilosci znakow w opisi na GADU ??Mam STATUSEK ale tam jest tylko 70 znakow. CZY DA SIE ZWIEKSZYC TE LICZBE ?

moze to bedzie potraktowane jako OT ale wg mnie nie ma nic gorszego niz opisy tasiemce…

denerwuja mnie opisy ktore zajmuja pol okienka gg (mowie o opisach pietrowych…) a tasiemce nie sa lepsze…

nie da się więcej :stuck_out_tongue:

Kiedyś było o tym na forum

Bez sensu takie opisy,

Wyobrażał byś to sobie miejąc osobę która ma w opisie “Pana Tadeusza”?

powiniem ten lukasz foltyn czy jak mu tam zrobic zeby bylo na uzytkowniku napisane ze ma opis dluzszy niz 70 znakow i jak by sie chcialo to by sie zobaczylo opis danej osoby…(chyba to przekaze foltynowi) :smiley: to by bylo najlepsze rozwiazanie dla “duzoopisowcow” i gdyby chciala sobie osoba miec pana tadeusza to by miala przez miesiac…

Oj tam nie przesadzajmy po prostu ja też nie raz jak chce zapodać opis to mi nie wystarcza ilości znaków :frowning: i z tego co mi wiadomo nie ma opcji żeby to zwiększyć, a może w nowej odsłonie programu coś powiększą :wink:

tu nie chodzi o to że ktoś miałby całą powieść w opisie i by krzaczyło listę, tylko o to, że ten cały tekst musiałby przejść przez serwer co by znacznie go obciążyło

Można opis zrobić przecież bez spacji: np.

VortalDobreProgramy-NajlepszyVortalNaŚwiecie,

Zaoszczędzi się pare znaków :wink: