Opisy na GG

(Piotrekjunior) #1

Czy jest jakas mozliwosc zwiekszenia ilosci znakow w opisi na GADU ??Mam STATUSEK ale tam jest tylko 70 znakow. CZY DA SIE ZWIEKSZYC TE LICZBE ?

(system) #2

moze to bedzie potraktowane jako OT ale wg mnie nie ma nic gorszego niz opisy tasiemce...

denerwuja mnie opisy ktore zajmuja pol okienka gg (mowie o opisach pietrowych...) a tasiemce nie sa lepsze...

(inż. Piniol) #3

nie da się więcej :stuck_out_tongue:

(Dragonlnx) #4

Kiedyś było o tym na forum

Bez sensu takie opisy,

Wyobrażał byś to sobie miejąc osobę która ma w opisie "Pana Tadeusza"?

(Znawca) #5

powiniem ten lukasz foltyn czy jak mu tam zrobic zeby bylo na uzytkowniku napisane ze ma opis dluzszy niz 70 znakow i jak by sie chcialo to by sie zobaczylo opis danej osoby....(chyba to przekaze foltynowi) :smiley: to by bylo najlepsze rozwiazanie dla "duzoopisowcow" i gdyby chciala sobie osoba miec pana tadeusza to by miala przez miesiac...

(Czr R1) #6

Oj tam nie przesadzajmy po prostu ja też nie raz jak chce zapodać opis to mi nie wystarcza ilości znaków :frowning: i z tego co mi wiadomo nie ma opcji żeby to zwiększyć, a może w nowej odsłonie programu coś powiększą :wink:

(inż. Piniol) #7

tu nie chodzi o to że ktoś miałby całą powieść w opisie i by krzaczyło listę, tylko o to, że ten cały tekst musiałby przejść przez serwer co by znacznie go obciążyło

(Dragonlnx) #8

Można opis zrobić przecież bez spacji: np.

VortalDobreProgramy-NajlepszyVortalNaŚwiecie,

Zaoszczędzi się pare znaków :wink: