Opisy userów!

Mam na myśli aby dyrekcja opisała każdego usera(taka mini charakterystyka)w miejscu,pod jego np.awatarem kto zacz!Np. >kerimus<-" sfrustrowany malkontent";>Waterproof<-" dobra wróżka";>Shark<-" sympatyczny gaduła"…a jakiś nowy user np" żółtodziub"…itd.itp.

Każdy gość lub nowy user wiedział by z góry z kim ma do czynienia!

Stawainie serwera, HTML, PHP, CSS etc. to rzeczy, na których dobrze się znam. Ranga mogła by być z tym związana. Ale adminom zajęło by to duzo czasu, co nie jest powiedzniane, że nie jestem ZA. :wink:

Przestańcie pajacować bo to już sie robi mało zabawne. Jak chcesz się bawić to weź zabawki i do piaskownicy. :evil:

To by się dzieciaki przestraszyły! :wink: Nota bene pomysł wywodzi się z forum diabetyków,więc nie wiem czy im jest do śmiechu,ale oczywiście jest to całkiem luźna propozycja,która nie musi być przyjęta.Każdy user ma prawo zaproponować wdrożenie różnych pomysłów,także i ty! :lol:

Mnie się wydaje, że dobra wróżka to jest śmieszne nie na miejscu etc. jednak inne rangi np. stały bywalec sa nawet fajnym pomysłem. Zobacznie np. forum infojama :idea:

Spokojnie możesz sobie w podpisie takie coś wstawić.

Nie widzę powodów, dla ktorych “Dyrekcja” miałaby zajmować się takimi rzeczami.

Najczęściej i tak każdy myślący wie z kim ma doczynienia.

Z zakładanych przez Ciebie tematów jaskrawo wynika, że się nudzisz i na siłę szukasz poklasku dla siebie i swoich “pomysłów”.

Ponadto Lazikar ma rację =D> , ale jak widać, do Ciebie trudno dotrzeć i pewnie tak zostanie, jednak mam nadzieję, że do czasu…

:okulary:

Dałem żartobliwy przykład,może być tak jak ty proponujesz.Właściwie to dyrekcja by decydowała w jaki sposób opisywać usera.

Jednak mam swój FanClub! 8)

O rangach i innych tego typu rzeczach już było, czytaj tematy :!:

To wygląda na ciągłe “bicie piany” i nie jest już nawet śmieszne, by nie powiedzieć żałosne.

Doprawdy, wydaje się, że nie wiecie na jakiego typu Forum jesteście.

Zwróćcie uwagę, że jest to Forum tematyczne o jasno określonej tematyce.

:okulary:

A co ma tematyka do tego?

kerimus

Nie wiedziałam, ze to forum psychologia! Pewnie Ty na ochotnika wziąłbyś się za tą robote…

Woel się nie pytać co ja bym miał w opisie :smiley:

Juz nieraz było na temat oceniania Userów - teraz Autor chce skrajności.

To co każdy sądzi o innym Userze tego forum jest czysto prywatną

sprawą sądzącego i wcale nie widze powodu, by takie sądy rozpowszechniać.

Nie mówiąc już o tym, ze ocenianie to jest poparte jedynie treścią

postów, a róznych przyczyn zdarzają się wypadki chamstwa czy,

w negatywnym sensie, pozerstwa,

To jednak nie moze służyc przyklejaniu jątrzących etykietek,

utrudniających zrozumienie własnej ułomności.

Jednoczesnie przypominam, że na tym forum zabrania się

"umieszczania treści obraźliwych lub oszczerczych względem

kogokolwiek" - a niewątpliwie taki pomysł do takich działań

należy i nie sądzę, by Administracja go poparła.

Juz samo postawienie tego topicu nie jest godne tego działu .

Nie to Forum.

:arrow: Zamykam

:okulary: