Opłaca sie Instalować Win 7?

Nie no, między 10 a 11 jest duża różnica, tylko na razie nie ma za wiele gier i benchmarków. Można to zobaczyć np w Dirt 2.

Tak btw. w Win 7 faktycznie jest DirecX 11 w standardzie, sorka za pomyłkę.

Używając przycisku zmien.gif

Pozdrawiam Gutek

Właśnie to miałem na myśli, że nie ma za bardzo gdzie zobaczyć tej różnicy, bo praktycznie nie ma za wiele gier na DX11. Ale mam nadzieję, że za jakiś czas zaczną wychodzić.

czy win 7 pobiera sam wszystkie sterowniki???

Po pierwsze Dirt 2 obsługuje tylko DX 9.0c i DX11, a DX10 wcale, mimo tego, że ludzie z benchmarka twierdzą co innego, po drugie widziałem screeny z DX9 oraz DX11 i wielkiej różnicy w obrazie nie widziałem.

Tak, ale tylko wtedy kiedy masz legalny system i włączoną automatyczną aktualizacje, nie zawsze w najnowszej wersji są te sterowniki.

Jeśli chodzi o sterowniki, to mogą się zdarzyć problemy z drukarkami, choć już chyba prawie każdy producent udostępnił je do prawie każdego modelu. Jeśli chodzi o stabilność, to nawet Vista jest stabilniejsza i mniej podatna na zwisy od XP, a 7 bije oby dwa te systemy na głowę.

Reasumując: Jak najbardziej opłaca się go instalować. Nie czekaj jeśli masz taką możliwość.

Oko nie ma nic tu do gadania, tylko ustawienia w DX9 i DX11, jeśli ktoś ustawi przy DX9 niskie detale, a w DX11 wysokie to wtedy faktycznie może będzie spora różnica.

Zależy jaki mamy sprzęt, np. do mojego sprzętu są wszystkie sterowniki.

dzieki za odpowiedzi temat do zamknięcia zainstaluje za niedlugo siódemkę :smiley: pozdro

Wiem ze temat stary ale ostrzege zanim ktos popelni taki blad jak ja…

Tak windows 7 samsciaga wszystkie sterowniki tylko u mnie nie mogl znalesc sterownikow do karty sieciowej i modemu przez co nie mogl sciagnac sterownikow do niczego bo nie mial internetu. Wiec jezeli ktos ma naprzyklad viste to polecam na niej sciagnac sterowniki do wszystkiego pod 7 zwiazanego z internetem :smiley:

bartekxx12 , a stery od Visty na Siódemce nie zadziałały?

mialem xpeka :smiley: I wgralem 7. Viste dalem jako przyklad zeby naprzyklad lepiej sobie skopiowac stery od visty i wgrac na 7 jak net nie bedzie dzialal :slight_smile: Mi juz dziala tylko innych ostrzegam.

Pytałem bo sterowniki od Visty często działają też w Siódemce. Ale nie zawsze. Ja na obu systemach instalowałem też sterowniki modemu do internetu od Windowsa XP, oczywiście w trybie zgodności i działały nawet lepiej niż te dedykowane :stuck_out_tongue:

szczerze ci powiem ze sie opłaca, jest to bardzo stabilny system , szybki, wygląd ma ładny

Zdecydowanie warto kupić i zainstalować, szczególnie jeżeli ktoś ma na laptopie/komputerze vistę :P. W dobie Internetu nie ma problemów ze sterownikami, a do laptopów producenci na swoich stronach internetowych oferują wszystkie sterowniki do ściągnięcia w najnowszych wersjach kompatybilnych z siódemką :slight_smile:

“Zdecydowanie warto kupić i zainstalować, szczególnie jeżeli ktoś ma na laptopie/komputerze vistę .” Że co? Użytkownikom Visty właśnie się odradza przesiadkę ze względu na niewspółmierne koszta w stosunku do nowej funkcjonalności, jaką daje W7 w stosunku do Visty. To użytkownicy XP powinni się jak najszybciej przesiąść:)

Temat odkopalem zeby ostrzec przed moim bledem. Sam temat jest rozwiazany i nie trzeba juz “doradzac”.

wiesz aero to tylko złudzenie szybszego działania kompa no i ładniejszy wygląd nic po za tym