Opłaca się kupić laptopa Sony VAIO FW51MF?

Tak jak w temacie , czy opłaca się kupić tego laptopa : http://www.ceneo.pl/3871969 wcześniej chciałem Samsunga R580 - i5… Proszę o pilną odpowiedź

Napisz do czego głównie potrzebujesz laptopa to może Ci ktoś odpowie, czy się opłaca, czy nie.

Ten model, który podałeś to całkiem niezła zabawka, ale ja osobiście bym go nie kupił:

  1. Po co przepłacać za napęd Blu-Ray

  2. Po co przepłacać za ekran 16,4 cala

Ale to tylko moja opinia, może Tobie jest to potrzebne. Zresztą ja jeśli chodzi o kupowanie laptopów to mam taką opinią, że nie ma sensu kupować droższych niż za 2,5 tys. zł. Lepiej kupić tańszy i za 2 lata go wymienić na nowy.

Tak, jak napisał matzu: powiedz, do czego będziesz go używał? Jeżeli będzie typu desktop (leżał na biurku zamiast zwykłego PC), to jak najbardziej duży ekran i nie ma co się przejmować wagą, aczkolwiek jeżeli będziesz go często nosił na ramieniu lub w plecaku, to uwierz mi, że każdy gram jest cholernie odczuwalny po całym dniu dźwigania dziadostwa :confused: Wtedy polecił bym coś mniejszego i lżejszego. Blu-Ray? Myślę, że kiedyś wyprze DVD, ale nie wiem czy jeszcze nie jest to zbyt kosztowna zabawka :slight_smile: Aczkolwiek na pewno warto mieć, jeżeli jesteś w stanie dołożyć grosza.

on będzie potrzebny do prezentacji ( dużo nie będę go nosił,ewentualnie do auta ) , czyli będzie stał na biurku czy tam stoliku obok projektora a że mam do wydania 3000 tys i mam okazje go za tyle kupić to chyba warto … nie ukrywam że będę chciał odpalać jakieś tam gierki czy filmy ( w tym wypadku blu-Ray)

Głównie zastanawia mnie procek … bo sam już sie gubie w oznaczeniach i itp. … czy on jest warty uwagi ?

kubasx4 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

http://ark.intel.com/Product.aspx?id=37006

Myślę, że warto, jak za 3 tysia, nawet bardzo :slight_smile: Ja za swój dałem 2 lata temu 2,4 tysia.