Opłaca się kupić PS2 za 250zł?

Witam,

czy opłaca się Waszym zdaniem kupić Playstation 2 z tej aukcji: http://allegro.pl/konsola-playstation-2-2-pady-4-gry-gwarancja-sklep-i2774603210.html ? Nigdy nie miałem konsoli do gier, a tutaj za niewielką cenę można kupić rzekomo kompletny zestaw. Byłaby podłączona do telewizora CRT 20" przez chinche. Czy nie ma jakichś haczyków na tej aukcji?

Pozdrawiam.

To jest PS2 a nie 3ka więc cena odpowiednia

Jeśli jesteś zainteresowany PS2 Slim odezwij się na PW.

Jeżeli nie jesteś wybrednym graczem, czyli nie oczekujesz po grach grafiki a grywalności - to zakup PlayStation 2 za 250 zł moim zdaniem byłby dobrym wyborem. :wink: Dla samej serii God of War nawet. :smiley: Oczywiście, jeżeli twój budżet nie ogranicza się do 300 zł, możesz kupić “coś lepszego”.

Jeśli jednak kupisz tą konsolę, to nadal ona jest grywalna, tak jak wspomniał przedmówca - nie da Ci ona dobrej grafiki - ale są takie gry, które mogłyby działać na PS3 m.in.: Black (super grafika, wyciśnięcie 100% z konsoli), Forza Motorsport i God of War. To najlepsze gry, z najlepszą grafiką.

Forza Motorsport to gra na Xboxa. Dla PS 2 z tego typu gier to Gran Turismo 4.