Opłaca się kupować SE k550i?

Witam. zamierzam zmienić telefon. chciałem kupić se w810i ale w plusie nie jest on dostepny tak mi powiedzieli w salonie…spytałem o coś porównywalnego do niego i powiedział ze albo k800i albo k550i. ale mowi ze k550i jest praktycznie taki sam jak k800i( rozni się aparatem 3,2 mpix i wyświetlaczem) no i jest tańszy od k800i.ma ktoś k550i? jak sie sprawuje? opłaca się go brać? czekam na wasze wypowiedzi.

Co prawda ja nie mam ale znajomy ma i go chwali, też nad nim myślałem ale z wyglądu mi się strasznie nie podobał i wziąłem w810i i to był bardzo dobry wybór. W810 i k550i są bardzo podobne… są małe różnice ale tak dla przeciętnego zjadacza chleba to i ten i ten będzie pasował. Jeśli chodzi Ci o mp3 to szukaj w810i. Poza tym możesz kupić telefon i do niego starter plusa skoro go nie mają w ofercie…No chyba, że wolisz umowy itp. Pozdro.

Witam.

Posiadam SE K550i moge go polecić bez wachania, ale… jego największą wadą jest klawiatura. Niestety przyciski są wąskie i sprawiają dużo problemów w pisaniu smsów. Oczywiście ja się przyzwyczaiłem już do klawiatury, ale początki były naprawdę trudne.

K800i i K550i jest “praktycznie taki sam” :shock: :shock: :shock: . Nie ma to jak kompetencja panów z Plusa. Wyższa rozdzielczość wyświetlacza, obsługa 3G i wideorozmów i jeszcze trochę by się znalazło. Do tego klawiatura, przy której można mieć palce większe niż zapałki. Mi się on ogólnie nie podoba, taki prostokąt, ale jeżeli masz szansę brać K800i to bierz bez dwóch zdań. Kumpel ma i zachwala.

Miałem styczność z oboma telefonami i w ogóle nie ma co tutaj porównywać. Zupełnie inna półka. k800i wychodząc był flagowym telefonem marki. Jakość wykonania nieporównywalna z rywalem. Tak samo wyposażenie na plus dla k800i. Bawiąc się k550i odniosłem wrażenie, że to typowa zabawka na ilość, słabe wykonanie, gorszy wyświetlacz- ot tak by sprzedawać w promocji za złotówkę. Bez dwóch zdań bierz k800i nie będziesz żałował.

Obszerny test:

http://www.telepolis.pl/artykuly.php?id=223

Opinie i test użytkownika:

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=20289