Opłaca sie naprawiać klawiatury

jak w temacie

a co chcesz otworzyć punkt z naprawą klawiatur ??

jak ktoś ma klawe logitecha za 500 zł to może sie opłacić :stuck_out_tongue:

ale większość osób ma zwykłe klawy do 50 zł a takich się nie naprawia a wywala i kupuje nowe :stuck_out_tongue:

pozatym … klawiatury sie nie psują :> no chyba że coś na nią wylejesz :stuck_out_tongue:

warto też wspomnieć że wymiana klawy raz na rok nie zaszkodzi … ponoć są siedliskiem bakterii :lol:

2 lata temu zalałem herbatą moja pierwsza klawiaturę (1998 rocznik) i też chciałem ją naprawiać… ale ktoś mi uświadomił, że się nie opłaca, więc kupiłem nową .

Nową kupiłem za nieco ponad 20 zł, więc faktycznie nie tak dużo.

Moja dodatkowo resztek jedzenia, napojów, piwa itp :slight_smile:

Ja wylałem kubek kawy. Klawiaturę rozkręciłem, wypłukałem pod prysznicem, wysuszyłem, skręciłem i działa do dzisiaj :slight_smile: (zwykła klawiatura samsunga za 15 zł)

hehe i takie są najlepsze :stuck_out_tongue: i nie do zajechania :stuck_out_tongue:

raz “zaszalałem” i kupiłem w vobisie klawe za 100 zł … po 2 miesiącach ją wywaliłem :?

wylałem cole i sie ścieżki poprzerywały ;o

naprawiłem ale po miesiącu zaś coś padło więc poszła do kosza;]

Ja miałem klawke za 150zł i mi sie zalała :stuck_out_tongue: Niedawno kupiłem klawiature Logitech’a (czarną) za 35 zł i jestem bardzo zadowolony :wink: :stuck_out_tongue:

A ja mam czarną klawiaturkę IBMa w ThinkPadzie i chociaż ma system odprowadzania wylanych nań płynów, nie mam ochoty go testować… :stuck_out_tongue: Co tu dużo mówić… mam nadzieję, że się nie zepsuje, bo ceny w serwisie… 20 zł za wymianę jednego klawisza + cena robocizny… argh… a nowa klawiatura sporo ponad dwie setki kosztuje…

Pozdrawiam

Sprzedajesz, czy naprawiasz ?

Proszę poprawić ten tutuł na logiczniejszy

nawet moderatorom zdarzają się błędy :slight_smile:

I co z tego ? To jest zwyczajna literówka ? Wybacz mu że jest nieomylny… :shock:

To ją “rozklawiszuj” (zdemontuj klawisze) i wyczyść.

Robię to co jakiś czas, ale najedzona i napita lepiej działa :stuck_out_tongue:

To jest w ogóle twierdzenie czy pytanie ??

Zwłaszcza, że wyczysci się ją spirytusem i wypierze w pralce z nalanym płynem do mycia naczyń. W układzie powstało zwarcie, tablica odpowadzająca do klawiszy ma spalony jeden styk, C1 ma jakieś dziwne napięcie… a szkoda, bo pierwsza klawiatura samsunga za cenę około 15 zł…

Ja mam klawę slim A4 Tech za ok. 50zł i działa miodzio!!

Mam ją już 6 miesięcy :]

taaa 50zł,ja ją kupiłem rok temu kuzynowi na urodziny za 24zł działa do dziś ale troche się nadruki starły :stuck_out_tongue:

Ja mam klawiature tracer jakaś tam za 35 zeta :P,mam ją od początku jak mam komputer czyli od ponad dwóch lat :wink: jest pęknięta wzdłuż spacji,shift złamany,enter rozklekotany,guziki multimedialne raz działają raz nie,ale spisuje się dobrze,pare razy ją zalałem herbatą,wyczyściłem i działa :wink:

Co to jest 6 miesięcy… Ja jadę 7 rok na zwykłej klawiaturze DTK Computer, którą dostałem razem z kompem ;]