Opłaca sie zamienić tymi fonami?


(system) #1

Witam. Opłaca mi sie zamienic Nokie 6630 za Sony Ericssona k750i z wgranym softem od W800i ?'

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź


(sosen86) #2

a pewny jesteś jego sprawnego działania? bo może się ktoś bawił wgrywał różne softy itp i coś nie wyszło i teraz chce się zamienić? :slight_smile:


(system) #3

W mojej obecnosci soft był dzisiaj wgrywany. Wszystko działa bez zadnych problemów. Chopdzi mi tylko o to czy ogólnie sie opłaca ?


(sosen86) #4

a to zależy jakie funkcje wykorzystujesz w telefonie. ten SE ma z tego pisze w parametrach troszkę lepszy aparat i pewnie troszkę lepsze kolorki jeśli chodzi o wyświetlacz natomiast jego dużym minusem jest to że nie ma nawet EDGE-a to dziwne jest bo to w tej chwili powinno być takim minimum jeśli chodzi o telefon


(k-9) #5

moim zdaniem standardem powinno być juz umts bo prawie identyczna szybkość jest na gprs i edge więc nie opłaca się z tego korzystać :confused:


(sosen86) #6

EDGE jest około 5 razy szybsze lae mniejsza z tym no jeśli jest do wyboru gprs lub EDGE którego prędkość znacznie różni się od GPRS to wtedy osobiście wybieram EDGE. Moim zdaniem w tej chwili standard to powino być UMTS ale minimum to przynajmniej EDGE. A pzatym to zasięg technologii UMTS jest nadal słaby bo powinien być prawie wszędzie.