Opłacalność inwestycji w LGA 775

Czy warto jeszcze inwestować ? ponoć socket już dość stara, ale nadal nie umiera, mam okrojone fundusze i zamierzam coś zakupić na ta podstawkę.

Powiedz jakie masz te fundusze to na pewno będzie nam łatwiej coś Ci doradzić :slight_smile: No i czego oczekujesz od komputera. (do czego go będziesz(chciał) używać)

I zmień temat na np. “Opłacalność inwestycji w LGA 775” bo Ci moderacja zaraz wleci :wink:

775 ma tanie płyty gł ale na ddr2 i droższe na ddr3 za około 120zł. procek minimum q6600 to około 250 zło i ram. lepiej jest kupić coś na AMD3 bo bedzie 50 zł drożej i o wiele lepiej.

grafe, dysk, zasilacz i bude do obu zestawów możesz mieć takie same.

nie sadze używany procek na allegro E5200 co się bardzo dobrze kreci 150 zł, nowy AMD II x3 250 zł różnica jest.

@chojinka - Q6600 za 250zł nie znajdziesz. Chyba, że chciałeś wpisać 350zł to już prędzej choć też cieżko o taką cenę. Szczególnie jak się poluje na rewizję G0 Tak jak ja… http://allegro.pl/listing.php/search?string=Q6600&category=4226

sad0r , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

juz 3 procki Q6600 kupiłem w cenie około 240-270 zł. trzeba tylko się przyłożyć i mieć trochę szczęścia.

refresh

ile masz do wydania?