Opłacalność kupna XBoxa a komputer

Witam. Zastanawiam się i mam 4 pytania:

Mam teraz 300zł, do gwiazdki będę miał kasę na nowego X-Boxa 360 Arcade.

Komputer mam taki jak w podpisie ALE będę robił zmianę MOBO i PROCESORA jak przyjdzie mi pł gł z serwisu (już nie długo)

  1. Zbierać kasę na X-BOX 360 Arcade

  2. Zbierać kasę nie wiadomo po co i na co, kiedyś jak będzie dużo to się coś wymyśli

  3. Zbierać na upgrade kompa, ale co ?? :expressionless:

  4. Kupić coś innego (wasze propozycje)

JCT interesuję się motocrossem, komputerami, rowerem.

Pozdrawiam :slight_smile:

ad.1 mieć kasę na konsolę a mieć ją puźniej na gry to dwie różne rzeczy,

ad.3 jak karta zacznie mieć zadyszkę na każdej popierdółce zmienić grafę,

Jest opcja kupienia trochę używanego ale z napędem który odtwarza wszystkie płyty.

Też o tym myślałem, ale jaka ?? 9800 GTX ?? Bo ATI odpada

Na konsole są drogie gry,więc na jedno ci wychodzi,nie ma czegoś takiego jak jest na PC - Kolekcja Klasyki,itp. (Jest tylko na PS2,ale tam są gry prawie same pecetowe),oryginały na PC najnowsze są gdzieś po 100 zł,na konsole XBox 220,250 zł,więc jeśli kupisz 10 gier na XBox 360 to już jest sam PC bez monitora,klawiatury,itd.

Ale sam wybiesz - bo konsola oferuje tytuły tylko na konsole, Tekken 3,4,5,Project Gotham Racing,Gods of War,ale zawsze jest coś za coś

sprawa jest dość prosta … kupujesz na “raty” i masz tak jak by opóźniony termin płatności i to co uzbierasz przez 12 czy 24 miesiące to systematycznie spłacasz w … ratach

@Pharah jeśli tak to wybór łatwy… nie jestem w temacie konsol microshita więc nie wiem jak to z tym jest… a co do używek X-a lekko bym strachał ze względu na awaryjność sprzętu, choćz tym róznie bywa…

bzdura, wystarczy że zarejestrujesz się na allegro (jeżeli jeszcze nie masz tam konta) i będziesz sprzedawał gry które zakupiłeś i przeszedłeś bądż Ci się znudziły i za te pieniądze kupisz inną ;] To taka jakby wymiata którą polecam

Xbox posiada nowe lepsze chłodzenie a awaryjność spadła nie mal do zera. Nawet jeśli (w co wątpie) ukaże Ci się słynne ROD masz 3 lata gwarancji, zadzwonisz a oni przyjdą i naprawią ci konsolkę za free

Czemu? ATI ostatnimi czasy wypuściła kilka świetnych modeli, cena/jakość oraz jakość/wydajność!

Swoją drogą, nie ma co się śpieszyć, więcej zaoszczędzisz to więcej zyskasz w przyszłości.