Opłacalność zakupu w880i z Anglii

Mam pytanie. Opłaca mi się kupić od kumpla ten telefon za 180zł?

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1118

Tel nowy. Sprowadzony z Anglii. Angielskie menu. Aktualnie mam k510i i brakuje mi w nim karty pamięci. Przydałby się telefonik z kartą pamięci :stuck_out_tongue:

Mam jeszcze 3 pytanie:

1.Ile kosztuje jakaś przejściówka do ładowarki albo ładowarka do se W880i. Dowiedziałem się że tam w Anglii mają jakieś inne gniazdka i nie pasują w Polsce.

  1. Miał ktoś styczność z klawiszami takimi jak w W880i? Jak się nimi piszę sms’y?

  2. Wyświetlacz jest większy niż w moim k510i?

z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

Witam :smiley:

Mam takowy telefon o którym mowa od roku i jestem z niego zadowolony. Cieniutki, lekki…

Jak zakup tego telefonu wyniesie Cie 180zł plus koszt zakupu ładowarki (max 30zł) to warto.

Oprogramowanie mozesz sam sobie zmienic na polskie w telefonie przy użyciu własnego komutera. :slight_smile:

Jeśli chodzi o klawiaturę w telefonie to napewno wymaga przyzwyczajenia, na początku mnie troszke irytowało specyficzne uczucie w momencie wciskania tych maleńkich przycisków. Teraz pisanie esów to czysta przyjemność. No chyba, że ktoś ma dłoń ala Pudzian to sobie z tym fonem nie poradzi :smiley:

Co do wyświetlacza to jest nieco większy. Różnica nie tkwi jednak w jego wielkości jak w rozdzielczości wyświetlanego obrazu. W przypadku W880i wynosi ona 240x320 co w porównaniu z K510 (128x160) daje wielką różnicę doznań wizualnych i jakość obrazu na korzyść oczywiście W880i.

Pozdrawiam