Opłacam konto w Gadu-Gadu ale ono dalej nie działa


(Leapustu) #1

Witam...!

Dzisiaj zainstalowałem sobie Gadu Gadu na telefonie (miałem już dużo wcześniej) i wysłałem smsa żeby przedłużyć ważność konta na tydzień... Otrzymałem w odpowiedzi coś takiego: "Od:7136; KONTO GG:Operacja nieudana. Prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta". Wysłałem kilka kolejnych smsów... Nawet z innego numeru... I nic :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: W sumie zabrało mi około 12 zł z konta... Myślałem że się załamię! :frowning: Napisałem maila do gadu-gadu ale oni nie odpowiadają :expressionless: Gadu-Gadu nie działa dalej... Pomożcie bardzo proszę...!:(:frowning: Zależy mi na tym bo wyjeżdżam niedługo i chciałem sobie wszystko zrobić przed wyjazdem... :?


(Shadowk) #2

Najlepiej ściągnij Jadugadu albo Paplę Instant albo coś w stylu EraGG, nie będzię problemu z opłacaniem konta. Na maila powinni Ci odpisać, ale niekoniecznie szybko.


(Leapustu) #3

Jadu Gadu bez urazy ale jest beznadziejne :expressionless: Nie potrafię znaleźć tam żadnych dźwięków ani nawet wibracji... A gg jest w ogóle ładniejsze ma dźwięk i wibracje... :slight_smile: Ale spróbuję tą Paplę Instant... Ma ktoś inne rady? :frowning: :frowning:

W dniu 25.07.2008 , o godzinie 18:36 został dopisany post przez SonYeRicSSoN

proszę bardzo o pomoc... próbowałem tą Paplę... nie powiem że beznadziejny. Ale nie podoba mi się. Jadu też zainstalowałem ale on mnie obrzydza .................. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: PROSZĘ WAS, LUDZIE! !!


(Shadowk) #4

Jest jeszcze GoChat ale nie wiem jak wygląda. Jadugadu nie ma dźwięków ani wibracji ale jest darmowe. Papla jest dosyć trudna w konfiguracji ale ma dźwięki z tego co pamiętam. Era i Heyah oferują swoje gg, płacisz 1 zł tygodniowo i nie pobierają opłaty za GPRS. Jeśli masz inną sieć to poszukaj na stronie operatora, może też coś takiego mają.

Zawsze możesz zmienić telefon na coś z Symbianem lub Windowsem :stuck_out_tongue:


(Lord Gothic) #5

lub mobiDesk, nie płacisz nic i nie masz limitów jak w EraGG... ;p


(Shadowk) #6

Całkiem fajny ten mobiDesk, ma dźwięki i wibracje.Trochę długo się ładuje, ale ładnie wygląda, ma emoty i zakładki. Przydałoby się tylko automatyczne logowanie.


(Lord Gothic) #7

hmm, to akurat kwestia wciśnięcia tylko przycisku dalej bo zapamiętuje ustawienia z poprzedniej sesji (?) :wink:


(Shadowk) #8

Tak, ale muszę wybrać jeszcze komunikator i status. W każdym razie podoba mi się i raczej nie wrócę do jadugadu :slight_smile:


(Leapustu) #9

Napisałem w sumie 4 maile ale przedłużyli mi.... Tylko po dłuuugim czasie:)

Ten MobiDesk spodobał mi się.... nie wiedziałem o nim wcześniej. Jakbym nie miał kasy na koncie to na pewno przesiądę się na niego:) Dziękuję za pomoc :*