Opłata za utrzymanie łącza , jest nadal czy już nie ma?

Bo przyszło mi zawiadomienie od tepe żeby podpisać aneks do umowy o przedłużenie bo jak sie nie podpisze to potem bedzie drozej ; )

I właśnie wszedłem na strone netii , zobaczyłem że jest net 20mb za 59/69zł [z i bez tel a tel już sie do nich przeniosło] no i poczułem sie jak ostatni murzyn który płaci 64żł za 1mb :stuck_out_tongue:

Czy ta złodziejska opłata za utrzymanie łącza jest nadal czy została już zniesiona ?

Tak jest nadal…29 zł brutto miesięcznie…

A czy jest opłata jeśli zostawiłbym telefon który przeniosłem do netii i wziął internet z netii ?

Jeżeli masz telefon w Netii to nic nie płacisz za utrzymanie łącza

ale oczywiście musisz korzystać z telefonu czyli płacić abonament.

To juz wszystko wiem dzieki za info

Tak samo jak mając telefon w TPSA. To żadna różnica.

Znam osobę która w TPSA ma telefon i internet, a i tak musi płacić za utrzymanie łącza, ale to akurat jest wyjątek, prawdopodobnie spowodowany złym stanem linii telefonicznej (TPSA wydaje więcej na jej konserwację).

Od kilku lat nie mam już telefonu w TP, ale linia została. Nic nie płacę. Gdybym teraz wziął np. Netię to nie muszę płacić za te utrzymanie linii, bo ją mam, tak?

jest :frowning:

[http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103090,7851 … trady.html](http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103090,7851412,_Tepsa gora Trybunal_UE__Regulacja_taryf_Neostrady.html)

NIE!

Pozostał najwyżej kabelek, a tu chodzi ze musisz płacić :smiley:

Płacić musisz niestety.

No właśnie sam kabel został, nie ucięli go jak rezygnowałem z telefonu. To teraz znowu aktywują to, czy będą zmieniać na jakiś nowszy? Kabel z 10 lat ma jak nie więcej :stuck_out_tongue:

Kabel zostanie, o ile jest sprawny. Ale będziesz chyba musiał zapłacić za podłączenie linii telefonicznej. Najlepiej idź do salonu TPSA (albo zadzwoń na ich infolinię) i się wszystkiego dowiedz.

No własne co się ludzie boja tej infolinii, czy jak ze tak jakoś nie chętnie tam dzwonią. Oczywiście posiadacze TP

Dzwonisz tam i otrzymujesz wiekowość informacji których potrzebujesz :smiley:

Zależy jeszcze na jakiego trafisz konsultanta. Ale zawsze można się rozłączyć i zadzwonić jeszcze raz. W porównaniu np. z Netią, nie czeka się tam długo na odebranie połączenia.