Opóźnianie się głosu w allplayerze

Za każdym razem gdy oglądam film jakiś to zawsze mi się dźwięk opóźnia razem z napisami. Na początku jest wszystko idealniea później co jakiś czas zaczyna się to opóźniać aż gdzies po 1h opóźnienie wynosi ok 2-3 s, i gdy wyłącze i odpale film i dam np na tą 1h to wszystko na początku chodzi idealnie no i po jakimś czasie znów zaczyna się dźwięk opóźniać

Czym to może być spowodowane ?

jakoś już się przyzwyczaiłem do oglądania w tym allplayerze i jakoś nie chce mi się zmieniac innego, mam też inne odtwarzacze ale jakoś nie odtwarzaja napisów o.0 pomimo że mają odtwarzać

Bardziej pomocne byłoby, gdybyś napisał czy są też takie problemy z dźwiękiem w innych odtwarzaczach (korzystających z filtrów DirectShow). Czy w odtwarzaczach nie korzystających z filtrów DirectShow (np. VLC, MPlayer) też są takie problemy z synchronizacja dźwięku ? Czy w trakcie odtwarzania masz uruchomione jakieś zasobożerne procesy ? Jakie masz kodek izainstalowane ? Jaki system operacyjny ? Poprawki zainstalowane ?

nie tylko w allplayerze, korzystam z Total Video player to wszystko idzie ładnie, lecz czasami niektórych napisów nie odtwarza, oglądałem w WMP bez napisów to głos idzie ładnie i nie opóźnia się. W trakcie odtwarzania nie mam włączonych programów, ktore zżerają proca, kodeki mam K-lite codec mega pack, system Wind XP Proff, aktualizowałem go jakoś w styczniu

a i też robiłem reinstal allplayera lecz nadal ta sama sytuacja jest

dobra już ściągnąłem sobie SubEdit Player i wszystko już chodzi, najwyżej będę tego używał zamiast allplayera

dzięki że chciałeś pomóc :slight_smile: