Opóźnianie się głosu w allplayerze

(Pax555) #1

Za każdym razem gdy oglądam film jakiś to zawsze mi się dźwięk opóźnia razem z napisami. Na początku jest wszystko idealniea później co jakiś czas zaczyna się to opóźniać aż gdzies po 1h opóźnienie wynosi ok 2-3 s, i gdy wyłącze i odpale film i dam np na tą 1h to wszystko na początku chodzi idealnie no i po jakimś czasie znów zaczyna się dźwięk opóźniać

Czym to może być spowodowane ?

jakoś już się przyzwyczaiłem do oglądania w tym allplayerze i jakoś nie chce mi się zmieniac innego, mam też inne odtwarzacze ale jakoś nie odtwarzaja napisów o.0 pomimo że mają odtwarzać

(Klossj23) #2

Bardziej pomocne byłoby, gdybyś napisał czy są też takie problemy z dźwiękiem w innych odtwarzaczach (korzystających z filtrów DirectShow). Czy w odtwarzaczach nie korzystających z filtrów DirectShow (np. VLC, MPlayer) też są takie problemy z synchronizacja dźwięku ? Czy w trakcie odtwarzania masz uruchomione jakieś zasobożerne procesy ? Jakie masz kodek izainstalowane ? Jaki system operacyjny ? Poprawki zainstalowane ?

(Pax555) #3

nie tylko w allplayerze, korzystam z Total Video player to wszystko idzie ładnie, lecz czasami niektórych napisów nie odtwarza, oglądałem w WMP bez napisów to głos idzie ładnie i nie opóźnia się. W trakcie odtwarzania nie mam włączonych programów, ktore zżerają proca, kodeki mam K-lite codec mega pack, system Wind XP Proff, aktualizowałem go jakoś w styczniu

a i też robiłem reinstal allplayera lecz nadal ta sama sytuacja jest

dobra już ściągnąłem sobie SubEdit Player i wszystko już chodzi, najwyżej będę tego używał zamiast allplayera

dzięki że chciałeś pomóc :slight_smile: