Opóźnienie w dostawie W7 - przedsprzedaż Vobis

Spójrzcie na wcześniejsze posty Camisa , widać wyraźnie że jednak W7 Home Premium są dostępne na rynku …

sklep-ms.pl

Windows Home Premium BOX PL

Vobis klamie ze nikt w Polsce nie ma HP box… jest dostepny z kilku zrodel.

W poznańskim Tesco (sic) jest tylko Home Premium !!

Leży spokojnie na półkach …

A najlepsze jest to ze ****** dobreprogramy.pl****** milczą jak zaklęte.Nabito kilkuset klientów w bambuko /cokolwiek to znaczy/ namawiano ,wychwalano myszka gratis ,klawiatura gratis ,koszulki9 gratis ,smycze dodatkowo i co i …

Żenujacym jest fakt że dobreprogramy.pl firmując akcję przedsprzedaży na swoim /jak się mienią/ vortalu skompromitowały się maksymalnie.

Nie lubię być traktowany jak gówniarz mający 3 latka .

pzdr ZAWIEDZIONYCH gorgez :cry:

PS w AGITO jest dostępny od ręki prawie…

Troszkę przesadzasz,współpraca Vortalu z Vobis nie zobowiązuje Vortalu do odpowiadania za błędy w MS tudzież samym Vobis,przecież DP nie rozsyła WIN 7,poinformowali o akcji,mieli być “wróżką” i przewidzieć problemy logistyczne ??

Nie chodzi o to że czegoś nie przewidzieli ale o to, że skoro DP tak intensywnie reklamowały przedsprzedaż w Vobis to powinny się poczuwać przynajmniej do zamieszczenia informacji i wyjaśnień uzyskanych czy to od Vobis czy Microsoft na temat przyczyn takiego stanu rzeczy i sposobu rozwiązania problemów. Chyba nie jest to jakieś wygórowane oczekiwanie od DP? Chyba ludzie którzy zapłacili za swojego W7, zgodnie ze szczytnymi hasłami walki z pirackim oprogramowaniem głoszonymi przez DP, a nie ukradli zasługują na poważne traktowanie?

Wysłałem maila dn. 21.X.2009 do redakcji DP, aby jako partner zdobyli i umieścili jakieś wyjaśnienia.

Olali mnie, mojego maila i wszystkich użytkowników którzy czują się oszukani.

W ten to sposób wyszło, że redakcja ma nas w dupie.

Napisałem również, że proszę o odpowiedź… skrzynka nie zawiera żadnego maila od redakcji czy Vobisu…

Jak dla mnie oba serwisy dostają wielkiego ( - ) :^o :^o [-X [-X :-x :-x :-x

Raczej nie przesadziłem .Można chyba wydać mały komunikat w aktualnościach że problemy że huragan,że samolot nie doleciał bo mgła .

Nie po to wydałem w lipcu 500 zł żeby nie mieć tego czego zamówiłem //i kredytować vobis.pl// a do tego jeszcze nie wiem ile to potrwa.

W innych sklepach juz jest w ofercie a tu nic cisza .

A gdzie te koszulki smycze i inne “wartościowe” gadżety dobreprogramy.pl ?

Choć szczerze powiedziawszy najmniej mi na nich zależy /nawet dzieci moje tego nie chcą więc odeśle to ///o ile kiedyś dotrze do mnie/// do redakcji vortalu na swój koszt .

Taki mały znak protestu .

gorgez w vobisie nie kupię już nic

Reklamowały, bo Vobis jest sklepem partnerskim.

A jak nie otrzymały żadnej informacji od Vobisu, to jak miały poinformować ?

Napiszcie do redakcji, oni z pewnością jak najszybciej załatwią sprawę z Vobisem (jak to już niejednokrotnie bywało), zamiast zgłaszać pretensje, nie pod tym adresem co potrzeba.

:slight_smile:

Jak byłeś na zlocie i odbierałeś upominki od Vobisu czy DP to wtedy nie czułeś sie oszukany :?

I. Nie jechałem na zlot dla upominków,

II. Upominki z tego co mi wiadomo były od producentów oprogramowania itp: )Symantec - Norton, Ghost itp. Reklamówki AMD, INTELA, HP, itd

III. Vobis sponsorował zlot - dla osób interesujących się technologiami i informatyką.

IV. Nie czułem się oszukany, ponieważ zapewniono wszystko co było napisane w agendzie, oraz w programie zlotu.

Vobis zawalił na całej lini - dostalem maila po 3 telefonach. Rozmawiając ze sprzedawca w sklepie windows7.pl, powiedział mi, że oni box-y posiadają od poniedziałku. I nie ma problemów z dostawą…

Vobis to banda złodziei, nie pierwszy raz zrobili mnie bambuko… Kiedyś do drukarki mieli mi dać za wypełnienie ankiety kurs j. angielskiego za free - kupiłem; do tego aparat i nie zwróciłem uwagi - doliczyli koszt programu do całości… Zorientowałem się w domu, ale już sobie podarowałem szarganie nerwów…

A następną rzeczą która doprowadziła mnie do skrajności - brak informacji w Vobisie, oraz od godz. 16.30 brak możliwości skontaktowania się z centralą - czynną do 18.

Prosiłem vortal o kontakt, o pomoc w wyjaśnieniu sprawy - ani a, ani b, ani c - po prostu cisza…

Dlaczego czuje się oszukany przez vortal? Ponieważ promował przedsprzedaż systemu w Vobis.pl, a proszony o pomoc, o uzyskanie jakiś informacji i umieszczenie ich milczy jak zaklęty, jakby sprawy w ogóle nie było…

Dodane 23.10.2009 (Pt) 15:26

I. Nie jechałem na zlot dla upominków,

II. Upominki z tego co mi wiadomo były od producentów oprogramowania itp: )Symantec - Norton, Ghost itp. Reklamówki AMD, INTELA, HP, itd

III. Vobis sponsorował zlot - dla osób interesujących się technologiami i informatyką.

IV. Nie czułem się oszukany, ponieważ zapewniono wszystko co było napisane w agendzie, oraz w programie zlotu.

Vobis zawalił na całej lini - dostalem maila po 3 telefonach. Rozmawiając ze sprzedawca w sklepie windows7.pl, powiedział mi, że oni box-y posiadają od poniedziałku. I nie ma problemów z dostawą…

Vobis to banda złodziei, nie pierwszy raz zrobili mnie bambuko… Kiedyś do drukarki mieli mi dać za wypełnienie ankiety kurs j. angielskiego za free - kupiłem; do tego aparat i nie zwróciłem uwagi - doliczyli koszt programu do całości… Zorientowałem się w domu, ale już sobie podarowałem szarganie nerwów…

A następną rzeczą która doprowadziła mnie do skrajności - brak informacji w Vobisie, oraz od godz. 16.30 brak możliwości skontaktowania się z centralą - czynną do 18.

Prosiłem vortal o kontakt, o pomoc w wyjaśnieniu sprawy - ani a, ani b, ani c - po prostu cisza…

Dlaczego czuje się oszukany przez vortal? Ponieważ promował przedsprzedaż systemu w Vobis.pl, a proszony o pomoc, o uzyskanie jakiś informacji i umieszczenie ich milczy jak zaklęty, jakby sprawy w ogóle nie było…

Właśnie otrzymałem e-mail o przekazaniu towaru do wysyłki przez UPS, więc mam nadzieję, że nie będzie już żadnych niespodzianek i mój W7U jutro trafi w moje ręce :smiley:

Zadzwoń do Polsatu (tudzież innej telewizji,która raczysz oglądać) że czujesz się oszukany …

Bo ich reklamy i zapewnienia , nijak mają się do rzeczywistości. :stuck_out_tongue:

Vortal poinformował o promocji organizowanej i przeprowadzanej tylko i wyłącznie przez VOBIS!!

To niby dlaczego DP ma cokolwiek prostować …

Kto przyjął od Ciebie pieniądze ?? Vobis czy DP ??

Rozumiem Twoje rozżalenie ale bądź ostrożniejszy w swoich osądach.

Nie osądzam vortal, a jedynie mam żal do niego za brak reakcji. Nie kazałem redakcji cokolwiek prostować, a jedynie prosiłem o umieszczenie kilku słów które mogliby jako partner zdobyć od Vobis i umieścić w news’ach.

A to z tym Polsatem to żałosne - szkoda, że taki poziom prezentujesz…

Nie jestem administratorem tego serwisu, ani pracownikiem firmy Vobis, pracuję w innej firmie (dużo większej i dużo bardziej związanej z MS), powiem tak:

MS udostępnił finalną wersję 7-ki w każdej wersji i w języku pl. jakieś 2.5 miesiąca temu, niektóre firmy handlowe zamówiły 7 - dużo wcześniej , nie wiem jak zrobił to Vobis i dlaczego są opuźnienia ale wiem jedno:

Na mocy ustawy możesz wystąpić o zwrot pieniędzy i te pieniądze MUSZĄ ci zostać zwrócone, jeśli czujesz się pokrzywdzony - wystąp do sądu lub Rzecznika obrony praw konsumenta - ale ma prośbę, nie wylewaj swoich smutków na forum… nic ci to nie da i nie zjedna przyjaciół - podjąłeś wybór - zakup w Vobis-ie i musisz z tym żyć. Zadaj sobie jednak pytanie - Ilu ludzi zakupiło na świecie w przedsprzedaży BF1943??? - tylu ilu kupiło w Vobisie 7-mkę??? Czy może jakieś parę tysi więcej??? Chciałeś być pierwszym, który zaszpanuje 7-ką na kompie??? - nic z tego, ja mam 7-mkę trzeci miesiąc mnie nie zaskoczysz… takich jak ja też są setki… mniej emocji - więcej rozsądku…

Pozdrawiam.

Widzę, że dyskusja nie ma celu. Chodziło o zasady, Vobis po prostu najzwyczajniej w świecie mógłby dać jakąś informacje z konkretami, a nie że nie wiedzą kiedy będą, typu może za tydzień, może za miesiąc.

Jeszcze jedno, dla złośliwych.

Windows 7 pro posiadam z msdn aa, więc wychodzi że o szpanowanie komu innemu chodziło (temu co się chwali że od 3 miesięcy na windows 7…), a mnie tylko o uzyskanie produktu za który słono zapłaciłem.

Skoro już masz OS, to nie wiem skąd Twoje oburzenie, wynikłe z kilkudniowego opóźnienia. Brakuje ci widoku tego gustownego pudełeczka na półce ??

Poczekaj cierpliwie, jak widzisz z komentarzy przesyłki już są wysyłane drogą kurierską.

:slight_smile:

chodzi o zasady :wink:

dp bardzo blisko współpracuje z vobisem. To nie była tylko kampania bannerowa która informowała o przedsprzedaży. DP zaangażowały się w nią bardzo mocno, umieszczając newsy oraz zachęcając do zakupu. Przez co kupno siódemki było bardziej wiarygodne i więcej osób się na to zdecydowało. W tym momencie dp nie pisze nic, nabrało wody w usta i stara się przeczekać aż wszystko umilknie.

Nie tak się to powinno załatwiać…

Chcący o czymś pisać, trzeba mieć informacje od strony drugiej. Jeżeli Vobis ich nie dostarczył to o czym ma pisać redakcja ??

Przepraszać za winowajcę ??

Właśnie otrzymałem swojego Windows 7 Ultimate wraz z kilkoma obiecanymi gadżetami (czarny T-shirt z logo Windows 7, smycz z podobnym emblematem oraz smycz DP; zestaw Microsoft Wireless Desktop 1000 otrzymałem na początku września) :smiley:

Pozwolę sobie krótko ocenić akcję przedsprzedaży w Vobis.

Przy wybranej przeze mnie wersji systemu (Ultimate - 1299zł w przedsprzedaży) nie była tak opłacalna jak by się tego życzyło (patrz podobne akcje organizowane np. w UK). Chyba lepiej ta sytuacja prezentuje się w przypadku nabywców wersji Home Premium. Wygląda na to, że taka już specyfika naszego kraju i polityka firmy Microsoft Polska?

Myślę, że nie ma o co kruszyć kopii i mimo wszystko jestem zadowolony z wzięcia udziału w tej akcji. Firmie Vobis mógłbym poradzić na przyszłość bardziej precyzyjną informację wysyłaną do klientów w przypadkach różnych nieprzewidzianych okoliczności…

ja jeszcze nie otrzymałem przesyłki, a windows’y są w moim mieście od godz 4.30. No nic, czekam cierpliwie… Już mnie vobis dość nerwów kosztował…