Opóźnione smsy z Play->Orange

Witam mam pewien problem z wysyłaniem sms-ów, sprawa wygląda następująco

 

Mam Xperię Z1 w Play-u a dziewczyna jakiś inny telefon w Orange.  Od niej smsy dochodzą do mnie normalnie od razu, natomiast zdarza się tak że NIEKTÓRE moje smsy do niej dochodzą z 5 min opóźnieniem. Tzn. przy wysłaniu wiadomości pojawia się “zielony ptaszek” gdy zostanie doręczona, ale zdarza się tak że ten “ptaszek” pojawi się po 5 minutach. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje. Zasięg mam FULL ona też, przywracałem telefon do ustawień fabrycznych, czyściłem kartę sim i niestety nie pomogło. Wspomnę też że jeśli chodzi o mmsy to również zdarza się tak, że po prostu wcale się nie wyśle albo z opóźnieniem…Co jest grane? Potrafilibyście mi pomóc? Z góry dziękuję i pozdrawiam :).

http://www.play.pl/pomoc/kontakt/

Sprawdzałeś już u źródła?

5 min opóźnienia przy tylko niektórych sms to jeszcze chyba nie taka tragedia. Rzadko sms’em informuje się o płonącym domu :smiley:

U źródła jeszcze nie sprawdzałem. Może nie jest tragedia ale irytujące to jest jak piszesz sobie piszesz a nagle PAUZA 5 min…hm a po której stronie może leżeć problem? mojej czy dziewczyny? pozdrawiam.

Najpierw skontaktuj się z Play - link wyżej. Oni coś Ci doradzą, czy też pomogą.

oki skontaktuję się i dam znać :slight_smile:

Idź do punktu i wymień kartę sim. Jeśli to nie pomoże to zrób zgłoszenie techniczne na infolinii operatora.