"Opóźniony zapis nie powiódł się", niebieski ekran

Witam!

Od jakiego czasu i RAZ NA JAKIś CZAS mam problem własnie z tym komunikatem po którym komp sie zawiesza i pojawia się niebieski ekran. Po tym restartuje kompa “reset” i podczas botowania nie wykrywa mi nawet dysku. Później po jakimś czasie znowu jest wszystko OK. Przejrzałem już miliony forum na ten temat i do złudzenia myślę, iż może być to sprawa zasilacza, który nie uciąga całego zestawu. Dysk jest w pełni sprawny bez badów -> spr. dedykowanym narzędziem do dysku i HD Tune. Moja konfiguracja to : Core 2 Duo E6300 1.86 GHZ 2mb L2cache, Asrock 945G DVI, 2x512 mb w dual, Galaxy 7600 GS Zalman Edition, dysk twardy to WD1600JS; Western Digital 160 GB 7200 obr. na SATA Zasilacz to ProComp KY-400W, przypomnę że kilka dni temu miałem Mustanga w zasadzie identycznego na którym identycznie się zachowywał. Proszę o sugestie. dzięki

Calkiem mozliwe ze zasilacz.

Jak miales kwit na Core2Duo to trzeba bylo pomyslec o lepszej plycie i wlasnie zasilaczu. Ten Twoj kosztuje 50 zl :slight_smile: Ja ostatnio kupowalem Pentagrama 430W. Koszt ok 180 zl. Procesor to nie wszystko.

Z pewnoscia komp sie grzeje. otworz obudowe,odstaw od sciany…

Poczytaj to -> http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=50339 i wklej zawartoś plików minidump na Forum.

Dzięki zamówiłem wczoraj Amacroxa 450-PNF i wentylator na obudowę myślę, że powinno pomóc! :wink: Pozdrawiam