Oprogramowanie do blokowania połączeń w telefonie

Witam. Mam taki problem, iż że wydzwaniają do mnie z Orange i denerwuje mnie to. Czy jest jakieś oprogramowanie na JAVA do blokowania połączeń? W telefonie mam jakieś coś jak whitelista, ale jest ograniczona, do paru kontaktów, a ja bym potrzebował większej. Mój telefon to Sony Ericsson C702. Oprogramowanie najnowsze, oryginalne.

PS. Najlepiej, aby można było blokować połączenia zaczynające się na 3 czy 4 liczby, bo zawsze dzwonią z innego numeru (zawsze zaczyna się na 501 lub 5001).

PS2. Jeżeli ktoś wie jak wyłączyć te numery to niech też napisze.

PS3. Jestem w T-Mobile

Dlaczego dzwonią z Orange skoro jesteś w TMobile? Zapytaj ich skąd mają numer telefonu i powiedz że rozmowy są nagrywane. Jak nie zadziała to pozmyślaj że masz lepsze oferty w TMobile przedstaw kilka wirtualnych to Cię skreślą z numerów potencjalnych klientów.

Wg mnie na systemach producenta albo na Symbianie (o ile ten tel. go ma) możesz coś wymyśleć na bazie wyciszania dzwonków dla określonych kontaktów lub grup kontaktów.

Tak na marginesie 501* to mogą być również numery prywatne, 5001 być może też.

@ra-v

Jeżeli to możliwe skontaktuj się z nami przez zakładkę Pomoc Orange dostępną na profilu facebook. Podaj numer na jaki nastąpił kontakt oraz datę godzinę i numer telefonu osoby dzwoniącej. Sprawdzimy to

Pozdrawiam

Marek

Ja nie - raczej lix124 :wink:

ra-v faktycznie #-o chodziło o lix124 :smiley: