Oprogramowanie do generowania kodów rabatowych na ulotkach

Witam,

Potrzebuję wydrukować 1000 ulotek z kodami rabatowymi. Na każdej ulotce chcę zamieścić inne kody rabatowe i moje pytanie brzmi czy istnieje jakieś oprogramowanie, które pozwoli mi na szybkie wygenerowanie odpowiedniej ilości projektów? tzn. wrzucam projekt mojej ulotki, następnie wpisuję całą pulę kodów, a oprogramowanie samo generuje 1000 projektów ulotek.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź

Microsoft Word + Excel, czyli korespondencja seryjna?


Z LibreOffice:

Dziękuję za odpowiedź jednak zaproponowany sposób nie spełni moich oczekiwań.

A czego oczekujesz? Wygenerowanie PDFów? Wygenerowania JPGów?

1 polubienie

Mam projekt ulotki w formacie PDF i potrzebuję nałożyć na każdą ulotkę unikalne kody rabatowe – kodów jest 1000, dlatego nie wchodzi w grę przygotowywanie projektów z osobna. Czy istnieje jakieś oprogramowanie do tego? Czy może lepiej będzie zwrócić się z taką prośbą do drukarni? No i tutaj nasuwa się jeszcze jedno pytanie czy każda drukarnia może oferować takie usługi?

To nie taniej będzie wydrukować ulotki w drukarni, a następnie wygenerowane kody wydrukować w czymkolwiek (nawet w Wordzie) na papierze samoprzylepnym, pociąć na paski z pojedynczymi kodami i nakleić ręcznie na każdą ulotkę?

Możesz też zamówić ulotki z białym polem a następnie przy pomocy korespondencji seryjnej dodrukować do gotowych ulotek sam kod.

2 polubienia