Oprogramowanie do Genius WideoCamEye

witam, mam problem ze znalezieniem programu do obsługi kamerki int. Genius WideoCamEye\ pomużcie! !!

Złączono Posta : 18.09.2007 (Wto) 14:20

JESZCZE JEDNO, JAK CHCę CHWYCIć OBRAZ W WINDOWS MOWE MAKERA to wogóle jej nie widziwyskakuje błąd,że niby ona jest nie podłączona.

Który model WebCAM Eye masz? Jakiego systemu operacyjnego używasz?

Na naszym forum jest przyklejony temat z odnośnikami do sterowników:

“Hardware, Sterowniki” -> “Ogłoszenie: Tematy ważne dla korzystających z tego działu” -> “Baza sterowników - lokalizacje”. Jeżeli tam nie znajdziesz to podaję jak pobrać ze stronki producenta.

Strona producenta -> http://www.geniusnet.com/

Sterowniki ściągniesz przez kliknięcie na górnym menu w kategorii “Service & Support” a potem wybranie “Drivers”.

Na stronie, która się otworzy, w polu “General Download” wybierasz pierwszą pozycję “WebCAM”, a potem twój model. Na koniec podajesz twój system operacyjny i możesz pobrać sterownik.

Są nawet instrukcje obsługi po polsku :stuck_out_tongue: -> link

Wystarczy tylko wybrać model produktu podobnie jak przy pobieraniu sterowników.

no więc tak mam ten model kamerki co podałem>>tyle pisze na opakowaniu a wygladem jest czerwono- czarna z przyciskiem do robienia zdjęć i ma uchwyt na monitor http://www.allegro.pl/item240068933__ka … enius.html używałem sterowników opcjonalnych do niej ale nic, tez program zainstalowałem “VideoCAM Eye” ale wyskakuje,że nie ma podłaczonego urzadzenia video:(( a kamera działa napewno

Jaki system operacyjny?

Jeśłi Windows XP, to sprawdź Menedżerze Urządzeń czy jakiś sprzęt nie ma przy nazwie wykrzyknika bądź znaku zapytania. Klikasz prawym klawiszem myszki “Mój komputer” -> “Właściwości” -> “Sprzęt” -> “Menedżer Urządzeń”

Sorki, ale nie przenoś tematu na priv, bo to nie przyśpieszy rozwiązania twojego problemu tylko spowolni - inni mogą być bardziej pomocni niż ja.

Tu masz link do instrukcji obsługi dla twojej kamerki :arrow: klik

“W Xp” ale juz jest ok, :))

comandos21 zakładaj swój temat - wątek wydzielam