Oprogramowanie do karty telewizyjnej

(Miccek) #1

Witam. Mam karte telewizyjna PixelView do ktorejej było dołonczone oprogramowanie PixelView PlayTV PRO v5.23. Chce nagrywac teledyski z np: MTV ale z oprogramowaniem ktore posiadam 5 sekund teledysku zajmyje 15 mega. Czy jest w tym programie mozliwosc regulacj wielkosci pliku??, alby czy znacie jakis programik albo konwerter do takich rzeczy?? z góry dzienki :slight_smile:

(Grzesiekk) #2

Witam.

Sprobuj przestawić w ustawieniach kodek jakim jakim ma kodować i zapisywać na dysk. Ustaw na divx albo lepiej AVI. Oczywiście dużo zależy od właściwości Twojej karty. Poczytaj w instrukcji do jakiego formatu karta może zgrywać, oraz jaki masz komputer?

to zależy właśnie od kodeka

(Miccek) #3

komputer mam całkiem całkiem 2.6 procek 512 pamieci dysk 120 giga instrukcja mi sie gdzies zapodziala a karta ma juz swoje latka. ale pliki te sa zapisywane w formacie avi.

(Grzesiekk) #4

Sprobuj przestawić na MPEG-2.

Dźwięk też kompresujesz? Jak nie to ustaw żeby tak było.

W jakiej rozdzielczości zgrywasz, jakości?

(Miccek) #5

napisz do mnie na gg. Tak sie szybciej dogadamy. rozdzielczosc to 320 na 240 a format niewiem jak zmienic

(Grzesiekk) #6

Format do jakiego będzie zgrywany film powinien być gdzieś w ustawieniach.

jesteś pewien? Nie powienien ten film tyle zajmować. Może jest coś jeszcze odznaczone. Jeśli

to może nie być takiej opcji. A ten kodek masz zainstalowany?

(Miccek) #7

napewno zapisuje w formacie avi. ale w ustawieniach nie mage znalezc tego formatu.