Oprogramowanie do karty telewizyjnej

Witam. Mam karte telewizyjna PixelView do ktorejej było dołonczone oprogramowanie PixelView PlayTV PRO v5.23. Chce nagrywac teledyski z np: MTV ale z oprogramowaniem ktore posiadam 5 sekund teledysku zajmyje 15 mega. Czy jest w tym programie mozliwosc regulacj wielkosci pliku??, alby czy znacie jakis programik albo konwerter do takich rzeczy?? z góry dzienki :slight_smile:

Witam.

Sprobuj przestawić w ustawieniach kodek jakim jakim ma kodować i zapisywać na dysk. Ustaw na divx albo lepiej AVI. Oczywiście dużo zależy od właściwości Twojej karty. Poczytaj w instrukcji do jakiego formatu karta może zgrywać, oraz jaki masz komputer?

to zależy właśnie od kodeka

komputer mam całkiem całkiem 2.6 procek 512 pamieci dysk 120 giga instrukcja mi sie gdzies zapodziala a karta ma juz swoje latka. ale pliki te sa zapisywane w formacie avi.

Sprobuj przestawić na MPEG-2.

Dźwięk też kompresujesz? Jak nie to ustaw żeby tak było.

W jakiej rozdzielczości zgrywasz, jakości?

napisz do mnie na gg. Tak sie szybciej dogadamy. rozdzielczosc to 320 na 240 a format niewiem jak zmienic

Format do jakiego będzie zgrywany film powinien być gdzieś w ustawieniach.

jesteś pewien? Nie powienien ten film tyle zajmować. Może jest coś jeszcze odznaczone. Jeśli

to może nie być takiej opcji. A ten kodek masz zainstalowany?

napewno zapisuje w formacie avi. ale w ustawieniach nie mage znalezc tego formatu.