Oprogramowanie do monitorowania pracowników dla Mac

(Edmunt) #1

Też mam firmę. Ale nie rozumiem po co szpiegować pracowników?

(eranet) #2

chociażby po to aby nie łazili sobie po fb i innych mało przydatnych w czasie pracy portalach tylko pracowali......

co do pytania autora to nie prościej jest założyć każdemu userowi konto i dać brak szyfrowania haseł?

(Mulloa281) #3

Dokładnie.. szpiegowanie pracowników jest bez sensu.. chyba że naprawdę coś się złego stało czego nie ująłeś zakładając wpis..

(system) #4

Już lepiej zainstalowac pracownikom program Harvest który pozwala na monitorowanie czasu pracy. Pracownik wybiera jakim tematem/projektem zajmuje się w danym momencie a pracodawca dzieki temu uzyskuje raport ile czasu pracownika na co poszło. To pozwala lepiej szacować prace w przyszłości, oceniac efektywnośc róznych osób, etc.

Zdecydowanie bardziej sensowne rozwiązanie niż szpiegowanie tego co robią pracownicy.

(Chrkowalczyk) #5

Wykorzystuje do monitorowania swoich pracowników polski Timecamp www.timecamp.pl . Chyba jest też dostępny na mac czy linuxy. Rejestruje czas pracy na stronach internetowych i aplikacjach, wyeliminowaliśmy w firmie obijanie się - pracownicy wchodzą czasem na facebooka czy inne strony, ale nie ma już patologii... Dałem im 20minut czasu prywatnego w ciągu dnia kiedy system nie rejestruje danych i wszyscy (prawie) są zadowoleni.

(Edmunt) #6

Ja też prowadzę firmę ale jeśli pracownik ma postawione cela i je realizuje to osobiście mnie nie interesuje czy przyjdzie wcześniej czy później. Jeśli przykładowo na dane zadanie ma 8 godzin a uwinie się w 5 to w zasadzie może iść do domu albo posiedzieć w sieci.. Oczywiście to zależy jakich ma się pracowników i czy cele są realizowane.. Jeśli nie to faktycznie warto sie zoriętować kto sie opier**la..