Oprogramowanie do NetGear WGR614 - Prośba

Witam,

mam problem, ponieważ zgubiłem płytę instalacyjną do Router’a NetGear WGR614. Chcę zmienić hasło, lecz problem jest w tym, że hasła zapomniałem.

Wiem, że niektórym ręce mogą opaść, bo “Dosyć, że płytę zgubił, to jeszcze hasła zapomniał”, ale proszę o pomoc.

Ta płyta nie jest do niczego potrzebna. Z tyłu w routerze masz taki mały otwór, włóż tam zapałkę na kilkanaście sekund (przy włączonym do prądu routerze), wciskając tą zapałką guziczek który jest w środku, wtedy ustawienia routera łącznie z hasłem powrócą do ustawienia fabrycznego. Po tej operacji odpalasz sobie przeglądarkę internetową, wpisujesz: http://192.168.0.1/ login to będzie: admin, a hasło: password Dostaniesz się do ustawień routera i stworzysz sobie nowe hasło. Pozdrawiam

Hasło resetujesz tak jak napisał kolega wyżej.

A jeśli koniecznie chcesz zdobyć tą płytkę (bo np. chcesz go sprzedać) to może będę ci mógł pomóc bo ma dwa routery z tej serii (WGR614v6 i WGR614v9), jakby co to pisz ma PW tylko nie zapomnij napisać jaką masz wersję hardware’ową tego routera (na spodzie routera na nalepce będzie napis WGR614vX gdzie X to będzie nr wersji).