Oprogramowanie HRM w firmie

Witam,

jestem nowym członkiem tego forum i chciałabym poruszyć kwestię oprogramowania dla działu HR w firmie. Z tego, co widzę temat ten nie był jeszcze poruszany. Proszę mi zwrócić uwagę, jeśli się mylę. Szukam oprogramowania HRM . Czy ktoś z Was korzysta z takich rozwiązań? Moja firma używa jednego prostego oprogramowania, ale chcielibyśmy je rozbudować bez konieczności kupowania nowego. Słyszałam o czymś takim jak xPrimer HRM, mHR BPSC, DMZ Chemak czy PlanQ. Podobno te narzędzia współpracują z innymi programami kadrowo-płacowymi. Czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć na temat takich rozwiązań? A może znacie coś innego?

Sam korzystam z aplikacji “taskbeat” Jest to naprawdę ciekawy program pozwalający usprawnić organizację pracy. Aplikacja pozwala na kontrolowanie realizacji zleceń i budżetów oraz postępów w realizacji konkretnych zadań, dzięki czemu ułatwia małym i średnim zespołom na zorganizowaną pracę i wspomaga lepszą efektywność

Jak na swoją funkcjonalność uważam, że jest dosyć tania i warta nabycia. Wcześniej warto jednak skorzystać z 30dniowego darmowego okresu próbnego, by zapoznać sie z nią i stwierdzić czy jest to rzeczywiście to czego potrzebujemy