Oprogramowanie joomla na yoyo.pl

witam mam taki problem. zainstalowalem oprogramowanie joomla 1.0.12 PL na yoyo.pl i na koncu rejestracji pisalo ze mam usunac to oprogramowanie ze stronki. mam total comandera i usunalem pliki ale nie wszystkie. nie wiem czy musze jakis pliki zostawic czy usunac calosc? :o :cry:

acha i teraz po usunieciu niektorych plikow na stronce mam cos takiego

Warning: main() [function.main]: Unable to access …/globals.php in /var/www/sites/yoyo.pl/r/c/rc-modelarstwo/installation/index.php on line 21

Warning: main(…/globals.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/sites/yoyo.pl/r/c/rc-modelarstwo/installation/index.php on line 21

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required ‘…/globals.php’ (include_path=’.:/usr/share/php:/usr/share/pear’) in /var/www/sites/yoyo.pl/r/c/rc-modelarstwo/installation/index.php on line 21

zresztom sami zobaczcie http://www.rc-modelarstwo.yoyo.pl/

po zakończonej instalacji joomli masz usunąć folder instal

oraz pozmieniać chmod-y do niektórych plików których ? pisze po zakończonej instalacji

acha to bede musial na nowo instalowac bo usunalem instal a wraz z nim inne :?

Siemka, tez tak kiedyś miałem ale nie z joomila a z mambo, te linijki świadczą że nie poprawnie wgrałeś pliki lub nie do końca.

Najlepiej wyczyść bazę danych, i konto ftp i ponownie wgraj, może spróbuj wgrać z web2ftp? wtedy ze strony wgrywasz pliki i sam rozpakowuje i jest ok.

Tak?? Ja nie usuwałem i było dobrze.

To lepiej usuń ;]

I tak już wywaliłem joomle :wink: