Oprogramowanie komercyjne i edukacyjne na jednym kompie

Witam wszystkich.

Mam taki dylemat ostatnio i zastanawiam się jak go rozwiązać. Gdyby ktoś mógł mi pomóc to będę bardzo wdzięczny.

Aktualnie mam laptopa z systemem Windows 7 oraz oprogramowaniem Adobe CS5 i kilkoma innymi mniejszymi aplikacjami - wszystko w wersjach komercyjnych, zakupione wszystkie licencje - wszystko elegancko zgodnie z prawem Wykorzystuje je do pracy zarobkowej, zakończonej “umową o dzieło” lub “umową zleceniem”. Wszystko legalnie.

Dodatkowo jestem studentem i mam możliwość skorzystania z programu MSDN AA. Chciałbym korzystać z Visual Studio 2010 - pobranego z mojego profilu MSDN AA - aby wykonywać projekty na zaliczenie podczas studiów - i tylko do tych celów - nic komercyjnie.

Czy mogę na moim laptopie zainstalować Visual Studio i korzystać z niego w celach edukacyjnych, mając resztę oprogramowania komercyjnego? Czy jest możliwe współistnienie oprogramowania na dwóch licencjach na moim komputerze?

Chodzi mi o to, żeby w przypadku jakiejś kontroli oprogramowania, nie zarzucono mi, że wykorzystuję tego Visuala do celów zarobkowych.

Oczywiście, że możesz. Nie ma problemu.