Oprogramowanie Motorola v8 (system)


(system) #1

No właśnie może ktoś z was ma sofcik do V8, zaczęła trochę wieszać sie no i zajrzalem do instrukcji i pisze tam ze mogę upreagować soft telefonu tylko że nie wiem gdzie go znaleźć, na motorola.com szukałem po juz chyba 6 krajach w każdym inna lista do upreagu i niema v8 jakby nigdy nie powstala: -) Proszę o pomoc (tel. kupiony w Polsce)


(Mariusz9a) #2

Może lepiej skorzystaj z gwarancji. Ta Motorola chodzi na Linuksie i jest to nowy telefon i w dodatku mało popularny więc dorwać softa może nie być łatwo.


(system) #3

Oczywiscie myślałem o serwisie ale telefonu niebędę miał przez 2 tygodnie :frowning: a to mi za bardzo nie pasuje... myślałem o wgraniu nowego Windows Mobile 6 Pro PL ale niewiem czy nie strace gwarancji (miałem jeszcze v9, sprowadzoną z USA i tam można było wymienić system na inny po uprzedzeniu serwisu Motorola Polska, tak też zrobiłem Windows Moblie 6 SE, oba oryginalne rzecz jasna), proszę o odp.


(Mariusz9a) #4

A ta V9 chodziła pod Windowsem?:expressionless: Przecież V9 nie ma żadnego OS tylko chodzi na sofcie Motoroli. Działają wszystkie funkcje?:expressionless: V9 dlatego chodzi pod softem Motoroli bo Linux nie obsługuje 3G.


(system) #5

Działa u kumpla i to lepiej niż na oryginalnym sofcie :slight_smile: Co do linuksa że nieobsługuje 3G to bym sie zastanowił :slight_smile:


(Misiekelo) #6

a czy nie wiecie z kad moge sciagnac motorola phone tools do moto v8??


(system) #7

Z motorola.com