Oprogramowanie na linuksa

Kiedyś można było przełączać się miedzy programami win - linuks, czy już nie ma tej opcji w tej okropnej nowej wersji portalu?

Niektórzy widzą w tym spisek ze strony MS, ale tak naprawdę bazy zostały po prostu połączone:

http://i.imgur.com/3dvCj7nl.jpg

BTW, czy opcja “tylko wersje stabilne” nie powinna być domyślnie zaznaczona? Zwykłym użytkownikom nie należy polecać wersji beta oprogramowania.

Programy na linuksa są nadal, tylko wystarczy je poszukać:

gxRoev3.png

Przy programie wystarczy kliknąć przycisk “WSZYSTKIE WERSJE” i kliknąć na linux. Trudne? :smiley:

Tylko że kiedyś było inaczej - zaznaczałeś programy dla Linuksa i wyszukiwało Ci tylko na tą platformę. Teraz musisz znaleźć program i dopiero wtedy możesz sprawdzić czy jest wersja na inny system niż Windows.

O bogowie… nie można było dwóch baz zostawić? Oj… moda na utrudnianie życia trzyma się dobrze -,-

Kompletnie nie rozumiem filozofii nowej wersji.

przecież nadal można w prosty sposob wyszukać aplikacje na linuksa wystarczy wejsc w dany dział np. multimedia i w pasku tam gdzie masz “filrt aplikacji” kliknac system i wybrac linux :slight_smile: według mnie to nawet wygodniejsze jest.

 

Wygodniejsze? Chyba sobie żartujesz. Dawniej wchodziłem w bazę aplikacji, wybierałem programy na Linuksa i widziałem tylko takie. Teraz jest to niewygodne, Linux jest dyskryminowany. Spisek!

 

Czy ktoś mądry jest mi w stanie odpowiedzieć, czy powróci kiedyś możliwość wyboru aplikacji dla Linuksa na portalu?