Oprogramowanie na platforme U3

Witam, zakupiłem ostatnio pendrive SanDisk Cruser i jest on wyposażony w platforme przenośnych aplikacji U3. Niestety strona do której kieruje oprogramowanie pendrive czyli http://www.u3.com nie działa. I niewiem z kąd można by ściągnąć aplikacje pod ta platforme. Może ktoś z szanownych formowiczów ma pendrive z funkcją U3 (wiem że produkuje je też Kingston i Emtec) i mógłby mi podać jakieś strony z aplikacjami. Szukałem w Google, ale oprócz Winrara i Avasta na U3 nic więcej nie znalazłem.

Może popatrz tu ,lub tu

u3 applications

Zdzislawbr , nazwij proszę temat konkretnie. Skoro piszesz w dziale Poszukiwanie, to po co powielasz zbędne informacje w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Spróbuj dokonać konwersji dowolnego pliku .exe (najlepiej aplikacji portable) narzędziem PackageFactory na plik zrozumiały dla U3. Potem możesz go zainstalować.

Dziękuje właśnie tego szukałem, z tych stron będe mógł sobie ściągnąć programy których potrzebuje, a jak czegoś niema to przerobie sobie PackageFactory, fajny programik.