Opróżnianie kosza-! bląd ,opóżniony zapis

niepowiódł się…Tak jak w temacie za każdym razem jak tylko chcę opróżnić właśnie kosz to wyskakuje mi w pasku zadań na dole,chmurka a wniej napisane: ! System Windows-Opóżniony zapis nie powiódł się system windows nie mógł zapisać wszystkich danych pliku h:\recycled\desktop.ini,dane zostaly utracone.Powodem tego błędu mogła być awaria sprzętu komputerowego lub połączenia sieciowego.Spróbuj zapisać ten plik w innym miejscu. -PROSZę pomocy bo to troszke denerwuje to, .co mam zrobić :?: :? :cry:

Złączono Posta : 31.05.2006 (Sro) 19:04

no i, nikt nie pomożę :frowning: :crazyeyes:

Witam,

Może tak poczekasz?

Problem spotykany, ale nie w takiej postaci, jak u Ciebie.

Niestety będziesz musiał/ła się przedrzeć przez sporo wątków, ale może coś trafisz:

google + Opóźniony zapis nie powiódł się

LINK

Do tego może tu coś znajdziesz:

LINK 2

Witam…

Niestety ostatnimi czasy również zaczął mi wyskakiwać taki błąd i również tylko przy próbie opróżniania kosza… w żadnym innym wypadku nie :/(mogę używać programów na tym dysku zainstalowanych, mogę grać w gry które są tam zainstalowane, oglądać filmy itp… itd…)

Jednak pomimo odwiedzenia dziesiątek stron i męczenia się z tym problemem od około tygodnia… nie udało mi się znaleźć rozwiązania… dodam że raczej laikiem komputerowym nie jestem… próbowałem zmianę biosa, różne wersje najróżniejszych sterowników różne wer sterowników do kontrolera dysków - nic nie pomogło, może ktoś ma jakieś pomysły ?:frowning:

Ccleaner , pozbędziesz się tego typu problemów

Niestety ten programik nic nie wskurał… albowiem kiedy zabiera się za kosz na którejś z partycji dysku to od razu wyskakuje ten sam błąd :slight_smile:

Czekam na inne pomysły :confused:

wiesz co