Optymalizacja mojego autostartu

To mój autostart. To skopiowałem z everesta. W evereście jest opcja usuń. Co myślicie o tym autostarcie? Czy da się go zmniejszyć żeby przyśpieszyć włączanie kompa?

Opis aplikacji Uruchomiona z Linia polecenia aplikacji

Adobe Reader Speed Launcher Registry\Common\Run C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Reader_sl.exe

Cmaudio Registry\Common\Run RunDll32 cmicnfg.cpl,CMICtrlWnd

CTFMON.EXE Registry\User\Run C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

DSLMON StartMenu\Common C:\Program Files\SAGEM\SAGEM F@st 800-840\dslmon.exe /W

EPSON Stylus C42 Series Registry\Common\Run C:\WINDOWS\System32\spool\DRIVERS\W32X86\3\E_S10IC2.EXE /P23 “EPSON Stylus C42 Series” /O5 “LPT1:” /M “Stylus C42”

Gadu-Gadu Registry\User\Run C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe /tray

GuardGui StartMenu\Common C:\Program Files\Ashampoo\Ashampoo AntiVirus\GuardGui.exe

NvCplDaemon Registry\Common\Run RUNDLL32.EXE NvQTwk,NvCplDaemon initialize

nwiz Registry\Common\Run nwiz.exe /install

Picasa Media Detector Registry\User\Run C:\Program Files\Picasa2\PicasaMediaDetector.exe

RemoteControl Registry\Common\Run C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe

SunJavaUpdateSched Registry\Common\Run C:\Program Files\Java\jre1.5.0_10\bin\jusched.exe

swg Registry\User\Run C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\1.2.1128.5462\GoogleToolbarNotifier.exe

Ulead Photo Express Calendar Checker For My Custom Edition StartMenu\Common C:\Program Files\Ulead Systems\Ulead Photo Express 4.0 My Custom Edition\CalCheck.exe

WinampAgent Registry\Common\Run C:\Program Files\Winamp\winampa.exe

WOOTASKBARICON Registry\Common\Run C:\PROGRA~1\NEOSTR~1\GestMaj.exe TaskBarIcon.exe

WOOWATCH Registry\Common\Run C:\PROGRA~1\NEOSTR~1\Watch.exe

Czy mogę użyć everesta do usuwania wpisów czy użyć innego programu?

I zwracam się do użytkownika froga który usunął identyczny poprzedni temat w tym momencie co usunąłeś temat miałem zamiar zmienić tytuł, mówi się że cierpliwy zostaną nagrodzeni!

Niebęde pisac wszystkiego od nowa, a więc:

Neostradę wywal tak jak w tamtym linku (z dodaj\usuń programy) co podałem, a jak zostaną gdzieś wpisy to je wywal.

Zwracaj się na PW - temat to nie miejsce na dyskusje z moderatorem.

Co do samego skasowania tematu - na przyszlość - najpierw popraw tytuł, później pisz kolejnego posta.

W razie dalszych wątpliwości zapraszam na PW.

przecież ja neostradę używam a co z programem usuwać w evereście przy kategorii autostart?

Przeczytaj uważnie cały ten temat i się dowiesz co, jak i dlaczego, a neta nadal będziesz mieć. viewtopic.php?t=91864&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

przeczytałem czyli mam zainstalować sterowniki do mojego modema i zainstalować je a później skasować te wpisy i pytam poraz kolejny czy usuwać wpisy w evereście czy w innym programie?

Wywalasz aplikacje i instalujesz na nowo stery, potem konfigurujesz połączenie i masz neta.

Co do tych wpisów to lepiej je odhaczaj w start > uruchom > msconfig > uruchamianie.

może skorzystać z jakiegoś programu chyba są takie jeśli są to jakie mi polecacie?

Nie ma znaczenia gdzie usuniesz te wpisy - ważne, że zostaną usunięte.

Zrób to tam, gdzie Ci wygodniej - w Evereście, Regcleanerze lub poprostu odznacz je w Start–>Uruchom–>msconfig zakładka Uruchamianie.

to skasuje w evereście dzięki za pomoc