Optymalizacja pod gry

Witam mam procesor intel core 2 duo 2,4 2gb ramu do grafiki mam juz programik poszukuje programów do procka i ramów które zoptymalizują mi ten sprzet pod gry zeby wyciagnac z tego sprzetu wszystko :slight_smile: nie wiem do ramu cos tez dobrze wgrac ?

Dokladniej interesuje mnie cos takiego tyle ze to jest do procesorow amd czy do procesorow intela tez cos takiego wyszlo ?

AMD Fusion for Gaming, to nowy program wydany przez AMD i przeznaczony dla użytkowników procesorów tej marki. Pozwala on zoptymalizować system operacyjny pod kątem największej wydajności w grach za pomocą kilku kliknięć myszką.

"Fusion for Gaming pozwala zwiększyć wydajność w grach komputerowych podczas rozgrywki na komputerze wyposażonym w procesor AMD i kartę graficzną ATI. Program wyłącza zbędne procesy systemowe i przez to zwiększa wydajność CPU w powiązaniu z AMD Boost. Narzędzie pozwala tworzyć użytkownikowi selektywne profile, pomiędzy którymi można się przełączać, w zależności od konkretnych potrzeb w danej chwili.

AMD Fusion for Gaming współpracuje z 32-bitowymi systemami Windows XP oraz Windows Vista i dostępny jest obecnie jedynie w języku angielskim."

Program do pobrania na stronie: Fusion For Gaming

Wszystkie programy do optymalizacji działania gier to syf (może z wyjątkiem tego od amd ale zbędne procesy to można samemu wyłączyć) . Niewarto moim zdaniem sobie głowy tym zawracać .

sam możesz zastosować takowa optymalizacje,

na ikonie gry PPM>Właściwości>Zgodność zaznacz: Wyłącz kompozycje wizualne i Wyłacz kompozycje pulpitu, przy twoich 2GB ramu da w miarę dobre efekty

gdzie moge wylaczyc kompozycje pulpitu ?