Optymalne ustawienie BitComet dla chello 2mb

Prosze o pomoc w zwiazku z bitcometem,mam internet chello 2mb i chcialbym moc pobierac torrent z pelna mozliwoscia tego lacza a nie umiem dobrze skonfigurowac bitcometa. moze ktos mi pomoc z gory wielkie dzieki! a mam viste home premium service pack 1 wylaczenie firewall nic nie daje porty mam odblokowane

uTorrent.Jest łatwiejszy w obsłudze i konfiguracji.

Na końcu zaznaczasz lub wpisujesz z jaką prędkością powinien ściągać i tyle.

Witam. Z pobieraniem plików za pośrednictwem technologi peer to peer (p2p) wiąże się dosyć niewygodny mankament. Prędkość ściągania plików zależy w dużej mierze od ilości osób, które je udostępniają (im więcej ich jest tym lepiej). Nie sugeruj się tym, że masz łącze 2mb/s, bo to w cale nie jest najważniejsze. Przed rozpoczęciem pobierania dowolnego torrenta sprawdź ilu aktualnie jest seedów. Duże prędkości pobierania uzyskuje się przeważnie wtedy, gdy jest ponad 100 seedów. Pozdr0.

Konfiguracja BitComet nie jest trudna, ustalasz maksymalną prędkość pobierania ( 0 - nieograniczona ) i wysyłania. Sprawdzasz jaki mas port nasłuchu i jeżeli masz możliwość to go przekierowujesz. Ale nie jest to niezbędne, do dobrych osiągów. Kolejna sprawa to polecam wyłączyć DHT ponieważ jest ona nietolerowana przez dość sporą ilość trackerów.

heh… ale jak ja mam nawet nieraz 3 seed jak sciagam jakis torrent to bardzo czesto mam maksymalne 260-270kbps ale to mi nie wystarcza, a teraz scigam film,jest ponad 60 seed i sciaga sie z predkoscia nie cale 100kbps dziwne to jest no coz ale dzeki za odpowiedz. pozdr