Opuszczeni przez admina - jak wydobyć adresy emai z

Mamy problem bo nasz dobrze prosperujący portal został porzucony przez admina, pozostałe osoby mają jedynie range moderatorów z mocno ograniczonymi prawami.

Potrzebujemy teraz wydobyć całą bazę adresów emaili wraz z nazwą userów do których one przynależą - jak to zrobić automatycznie?

Strona stoi na joomli wersja 1.5.7 a forum pod nim na phpBB3 - moge zobaczyć adres każdej osoby ale przecież kopiowanie każdego usera oddzielnie zajmie wieki, a mamy ich blisko 18 000.

Proszę o pomoc bo w tej dziedzinie nikt sie u nas nie zna - sama byłam odpowiedzialna za pisanie artykułów, a nie sprawy techniczne :oops:

Jeśli chodzi o phpbb3, możesz wydobyć rekordy z bazy danych forum za pomocą kwerendy

SELECT DISTINCT `username`, `user_email` FROM `phpbb_users` WHERE user_email <> "" [/code]

Nic nie zrobisz, chyba że masz dostęp do serwera, bądź przynajmniej do bazy danych.

W innym przypadku przywrócic może tylko osoba która na prawde się na tym zna (ale to pare set zl koszt), wtedy po prostu na podstawie wyników kodu źródłowego odtwarza strukture bazy danych.

Jeżeli nie masz żadnego dostępu do MySQL/FTP etc. to wg mnie jedynym wyjściem jest kontakt z administratorem hostingu.

Jeżeli firma hostująca serwis jest mała (nie jest polskim gigantem top 20), to jeżeli wiarygodnie opiszesz zaistniałą sytuację, to istnieją małe szanse, że otrzymasz kopię bazy i plików. Spróbować warto., chociaż ja za to nie odpowiadam w żaden sposób.

napisz do admina żeby podał ci hasło do bazy

A co nie masz kontaktu z adminem?

Napisz to powinien ci dać to na czym tak bardzo ci zależy.