Orange abonament i sms informujący o koszcie rozmowy?

Witam,

czy w Orange w Abonamencie jest możliwość włączenia tego SMSa informującego, o koszcie ostatniej rozmowy jak w przypadku Orange POP?

Jeśli jest taka możliwość, to jak włączyć tę opcję?

Witaj, zaloguj się na swoje konto na stronie http://www.orange.pl i na stronie dot. usług kliknij na “połączenia” w wyświetlonych opcjach znajdziesz “Blokada powiadomień o kosztach połączeń”. Nie powinno być najmniejszego problemu… chyba :slight_smile:

Niestety nie mam nigdzie czegoś takiego jak “Blokada powiadomień o kosztach połączeń”. Poza tym chcę tę opcje włączyć, a nie zablokować.

Każdą włączoną usługę można wyłączyć i to miałem na myśli, ale skoro nie masz takiej pozycji to taka opcja dla tel z “abonamentem” jest najprawdopodobniej niedostępna. Dla pewności najprościej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Orange.

emajer5 ,

w aboanemntach nie tylko orange nie ma takiej usługi oferowanej przez sieć !

Więc odpowiadając na Twoje pytanie, nie ma możliwości jej właczenia.

moze nie mozesz tego wlaczyc, ale na stronie orange mozesz sprawdzic aktualny stan konta. zawsze to jakas namiastka jest. :wink:

ps jaki masz abo? bo ja sie zastanawiam nad tym 55 + avila. zadowolony jestes?

Tak, jestem zadowolony, mam 55. Polecam pakiet taniej w abonamencie, bo zjada 55groszy za minutę rozmowy, a dzięki temu pakietowi 29 groszy za minutę (pakiet na miesiąc kosztuje 5zł).