Orange Business Everywhere - Problem z połączeniem

(Sordidpro) #1

Witam, niedawno odinstalowałem pakiet Orange bo miałem inny internet więc trzymanie tego było zbędne teraz nie mam już tamtego internetu i potrzebuje zainstalować orange lecz komputer nie wykrywa mojego modemu “Option Icon 225” log z hijacka

http://wklej.org/id/b9f8cefd5c

(Le_mar) #2

http://www.orange.pl/portal/map/map/int … E_DISCOVER

może to,“najnowsza wersja oprogramowania”

(huber2t) #3

W logu nic nie widzę

(maciej77) #4

Poszukaj w Program Files folderu France Telecom i go usuń, wejdź do Common Files i stamtąd też usuń folder France Telecom

Możesz też zadzwonić na infolinię Orangę - oni podali mi ten sposób usunięcia pozostałości po poprzednim modemie, miałem dokładnie to samo.

(Sordidpro) #5

Ok usunołem ale dalej to samo, a na innym forum jak szukałem znalazłem coś o dodaniu wpisu do blacklisty lecz nie wiem jak zrobić konsole z roota.

W dniu 07.07.2008 , o godzinie 19:11 został dopisany post przez ulius

Przyczyną tego były nowo zainstalowane sterowniki graficzne bo przed tym działało więc po tym nie działa usunełem i zainstalowałem stare jakie miałem na płycie nie dając restartu kompa między tymi instalacjami niestety coś się stało z kompem w czasie logowania do konta windows nie działają wskaźniki (klawiatura i myszka) ale przed tym wszystko normalnie działa tylko przy tym logowaniu help!! nie chce przeinstalować windy! czy jest jakiś sposób by nie reinstalować windowsa?

W dniu 08.07.2008 , o godzinie 19:27 został dopisany post przez ulius

Halo ludzie!! POMOCY!!