Orange czy warto

mam pytanie czy warto wziasc tel z simem za orange bo słyszałem ze nie warto bo ma głupie menu nieda sie go wyłaczyc i połowa programów nie chodzi na orange pomózcie

Zgubiłeś gdzieś interpunkcję i dbałość o tekst… :evil:

Takie posty nawet niemiło się czyta…

Mam pytanie ,czy warto wziąść komórke dokładnie N70 z simlockiem na orange , bo słyszałem że nie warto ,bo ma głupie menu nie da sie go wyłaczyc i połowa programów nie chodzi na telefonie z orange. Pomózcie

TERAZ DOBRZE! !!

Nie krzycz tak, to po pierwsze…moja kolezanka ma ten telefon i jest z niego zadowolona i to własnie w orange, także go polecam

lol

to niby sieć ma taki wpływ na telefon? hehehehe

sądząc po twoim stylu pisania masz 10-12 lat, a nokia N70 jest dla ludzi ‘bardziej zaawansowanych’ i obeznanych… chyba po prostu jesteś rozpieszczonym dzieciakiem :evil:

EDIT: sądząc po nicku, zgadłem…

nieprawda mylisz sie

:evil: :twisted:

:evil:

:twisted:

a co do menu, to przecież samemu można pokatalogować ikony i zmienić styl, więc w czym problem? :twisted:

i tak powstaje plotka, ktoś cos powie, a drugi tylko to rozgada żeby zamieszanie zrobic, coś dzisiajszy dzień jest męczacy , a na forum szczególnie dzisiaj nie brakuje osób które chcą wytrącić z równowagi nie jedną osobe :shock:

Po kiego dublujesz prośbę marcin1231

To po co piszesz :twisted:

masz racje asteriks :lol: :roll:

Asterisk :evil:

rss : EJ ja tutaj osądzam ludzi po wieku i ja zawsze wytykałem im jacy są niedojrzali ! o zgrozo powstają moje kopie ! :lol:

N70 to b.dobry telefonik ale jak rss wyżej napisał…

:stuck_out_tongue: