Orange freedom nie moge sie polaczyc ocb?

siema kopiłem orange freedom z modemem simensa a100 lecz jak próbuje się połączyć pisze mi ze nie można nawiązać połączenia nie wiem dlaczego moze to byc wina oprogramowani czy jak :D.Gdy łącze się przez to Siemens Dial-Up PPP Connection wyskakuje mi błąd 619 i nie wiem co z tym zrobić mam już freedoma jakieś 8 dni i już panowie z tp dzwonili do mnie ze można się połączyć ale nie mogę połączyć się wiec proszę o pomoc jak wiecie o co chodzi z góry thx

tu daje linka do błędu

http://img200.imageshack.us/img200/106/bladve.jpg

Proponuje zainstalowac tylko sterowniki do modemu a potem wpisac login i haslo i tak sie lonczyc. Instalowalem kiedzys u sasiada ten modem i tylko tak sie dalo zrobic

A jakiego systemu operacyjnego używasz? Bo np. na Windows 7 ten modem potrafi nieźle namieszać, gdzie inne modele działają jak złoto.

mam viste 32

mati1234 rogozno , zmień tytuł wątku na konkretny, inaczej wyląduje on w koszu.

http://beta.orange.pl/portal/map/map/te … Id=4223840 -> Zakładka ‘błąd 619/721’.

Spróbuj skorzystać z tych porad. Gdyby jednak nie pomagały, napisz o tym na forum.

niestety nic to nie dało dzwoniłem do nich mówili ze usuną usterkę ale nic się nie zmieniło ;/ morze być ze coś u nich by nie działało ? :d

Skoro technicy z TP stwierdzili, że wszystko jest w porządku, to najprawdopodobniej tak jest. Obstawiałbym raczej, że problem tkwi w Twoim komputerze, tudzież w modemie i Twoim systemie operacyjnym.

Bądź, co bądź, akurat ten model sprzętu i sterowniki do niego dostarczane są baaardzo wybredne. Dobrze by było, gdybyś sprawdził, czy na innym modemie (np. dowolnym od Neostrady, ale najlepiej nie ZTE) wszystko jest w porządku. Możesz też spróbować reklamować modem i zażądać innego, mniej problematycznego - zazwyczaj nie robią problemów z tym.

http://img18.imageshack.us/img18/976/adsli.jpg

dziś pogrzebałem i włączyłem takie cos (up link ) możne być coś ze kabel za długi albo ze zacieki nie wiem jestem w tym zielony wiec wiesz :smiley:

PS.jak bym podłączył modem od neo to net z Orange powinien chodzić czy jakieś sterowniki trzeba będzie wgrywać ?

Czyli synchronizację masz, a to już połowa sukcesu. Szczerze mówiąc, to teraz jeśli nie będzie się chciało łączyć, to albo masz niezły bajzel w systemie, albo jednak coś nie tak jest z tym modemem.

Oczywiście, że będziesz musiał wgrać sterowniki i prawdopodobnie również będziesz musiał ustawić odpowiedni multiplexing i odpowiednie VC do połączenia via Orange Freedom.

ok dziś dzwoniłem dziś do nich i mówili ze wciągu 2 dni naprawia to jeżeli będzie coś u nich jeżeli nie dadzą znać i przyjdą do domu to zrobić.

wiec bardzo dziękuje za pomoc :smiley:

A sterowniki instalowałeś pod odpowiednią wersję oprogramowania? Polecam sprawdzić bo może pomóc. Jeżeli powiedzieli Ci technicy że wszystko jest ok to znaczy że linia jest już skrosowana i gotowa na działanie. Sprawdź też czy podłączyłeś modem zgodnie z instrukcją. A jak nie to zadzwoń na ich infolinię i Cie konkretnie pokierują. To chyba najłatwiejsze i najprostsze rozwiązanie. Pozdro

wszystko już gra naprawili pracownicy TP jednak coś u nich było. :smiley:

ps.ze tak zapytam jaki najlepszy free program do ściągania muzy filmów :slight_smile: ?

dobrze że problem z Freedomem się już rozwiązał.

Akurat filmów nie ściągam z sieci, więc wyborze darmowego programu niestety nie pomogę. Słyszałem coś o BearShardzie, ale czy jest dobry to nie wiem.

Przy okazji chciałem zapytać o pakiet złotówek, dodawany do netu. Czy ten bonus obowiązuje we wszystkich prędkościach łącz Orange Freedom i dotyczy wszystkich długości trwania umowy?