Orange GO kiedy ta oferta

(8radek8) #1

Witam, jak w temacie, czy Wy też może zostaliście tak oszukani że dostaliście sms z nową ofertą od 16 kwietnia a okazało się że to były drwiny z każdego z nas, żeby potraktować jak "debili" ??

Może ktoś z Was wie kiedy będzie ta "nowa" oferta ?? Czy może oni sobie z nas naprawdę takie jaja robią, olewają żeby tylko przetrzymać naiwnych klientów ?? Może lepiej przejść do innej sieci ??

(towerone) #2

Ja jestem w Orange POP, ale też dostałem takiego smsa. Coś szykują tylko przesunęli termin. Pisałem do nich, tak mi odpisali:

Natomiast w związku z dużym zainteresowaniem usługą POPGadane i MultiPOP nadal istnieje możliwość korzystania z obydwu promocji. W tym momencie nie jest znany termin ich zakończenia

Chcę też nadmienić, że w najbliższym czasie Orange obniży ceny połączeń dla obecnych oraz nowych Użytkowników telefonów na kartę.

W chwili obecnej nie znamy jeszcze dokładnej daty wprowadzenia zmian. O komercyjnym wejściu zmian poinformujemy zarówno poprzez media, jak również na naszej stronie _www.orange.pl_ i pod numerem *500.

Proszę zatem o cierpliwość i serdecznie dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą.

(Djwok) #3

pakiety sa na tyle interesujące że jeszcze je utrzymają, jak długo? nie wiadomo ale ja mysle ze oferta na pewno wyjdzie

(Enter6000) #4

Zapraszam na blog Rzecznika Grupy TP. Tam można znaleźć więcej informacji, niekoniecznie konkretnych, ale coś jest. Również znajduje się tam wiele komentarzy.

(towerone) #5

Orange już ogłosiło nową ofertę, szczegóły na stronie http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=3700436

(Kubekster) #6

Oferta dobra tylko ,że mogliby dac sms'y trochę tańsze

(towerone) #7

Ja miałem nadzieję, na więcej. Ceny za połączenia OK, ale nie zmieniły się koszty związane z wysyłaniem smsów, a przede wszystkim internet. Pakiety internetowe są beznadziejne - 5zł za 5MB, to śmiech na sali. U konkurencji za 5zł można dostaje się 25MB, liczyłem, że teraz coś się zmieni w tej kwestii. Obniżyli koszty połączeń bo konkurencja ich do tego zmusiła, która uczyniła to już znacznie wcześniej, szkoda, że zapomnieli o internecie.