Orange GO kiedy ta oferta

Witam, jak w temacie, czy Wy też może zostaliście tak oszukani że dostaliście sms z nową ofertą od 16 kwietnia a okazało się że to były drwiny z każdego z nas, żeby potraktować jak “debili” ??

Może ktoś z Was wie kiedy będzie ta “nowa” oferta ?? Czy może oni sobie z nas naprawdę takie jaja robią, olewają żeby tylko przetrzymać naiwnych klientów ?? Może lepiej przejść do innej sieci ??

Ja jestem w Orange POP, ale też dostałem takiego smsa. Coś szykują tylko przesunęli termin. Pisałem do nich, tak mi odpisali:

Natomiast w związku z dużym zainteresowaniem usługą POPGadane i MultiPOP nadal istnieje możliwość korzystania z obydwu promocji. W tym momencie nie jest znany termin ich zakończenia

Chcę też nadmienić, że w najbliższym czasie Orange obniży ceny połączeń dla obecnych oraz nowych Użytkowników telefonów na kartę.

W chwili obecnej nie znamy jeszcze dokładnej daty wprowadzenia zmian. O komercyjnym wejściu zmian poinformujemy zarówno poprzez media, jak również na naszej stronie www.orange.pl i pod numerem *500.

Proszę zatem o cierpliwość i serdecznie dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą.

pakiety sa na tyle interesujące że jeszcze je utrzymają, jak długo? nie wiadomo ale ja mysle ze oferta na pewno wyjdzie

Zapraszam na blog Rzecznika Grupy TP. Tam można znaleźć więcej informacji, niekoniecznie konkretnych, ale coś jest. Również znajduje się tam wiele komentarzy.

Orange już ogłosiło nową ofertę, szczegóły na stronie http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=3700436

Oferta dobra tylko ,że mogliby dac sms’y trochę tańsze

Ja miałem nadzieję, na więcej. Ceny za połączenia OK, ale nie zmieniły się koszty związane z wysyłaniem smsów, a przede wszystkim internet. Pakiety internetowe są beznadziejne - 5zł za 5MB, to śmiech na sali. U konkurencji za 5zł można dostaje się 25MB, liczyłem, że teraz coś się zmieni w tej kwestii. Obniżyli koszty połączeń bo konkurencja ich do tego zmusiła, która uczyniła to już znacznie wcześniej, szkoda, że zapomnieli o internecie.