Orange GO - pakiety

Witam dzisiaj zdjełem SIM Locka z mojej komórki jest wszystko okej. Kupiłem sobie starter “Orange Go” I chciałbym wiedzieć jakie są najlepsze pakiety na tą kartę interesują mnie głównie SMS-y do orange bo wysyłam ich dużo nawet bardzo dużo a w erze na abonament nie ma ciekawych propozycji. Słyszałem, że w Orange POP jest pakiet 600 SMS za 6 zł i tu jest moje pytanie czy mógłbym mieć podobny pakiet ? A jak nie ma nic ciekawego w Orange Go czy mógłbym jakoś internetowo zmienić z Orange Go na orange POP ?

Proszę odpowiedzieć na pytanie jestem w tym dość ciemny : ) Dzieki Pozdrawiam

wszystko o taryfach znajdziesz na orange.pl. Nawet ciemna osoba tam znajdzie to co potrzebne.

Przejscie do Orange Pop :

  1. Sms o tresci: OPOP pod numer 1112

  2. Pakiet Sms w OPopie. Sms o tresci: GROSZ. Pod numer 767.

Pozdrawiam

a ile sie placi ile trzeba czekac itp na zmienie z tego na tamto ? :stuck_out_tongue: a moze jest jednak pakie w ORAGNE Go sms-ow ?? A i czy mozna wrocic np potem z POPA znow NA ORANGE GO …

I ta wiadomosc ma byc Sms o tresci: OPOP pod numer 1112?? dlaczgo OPOP a nie POP

dlaczego taki es a nie inny. Co sie glupio pytasz. Operator kaze wyslac takiego smsa a nie innego. Wejdz na stronke i poczytaj. Z dowolnej taryfy mozna przejsc na inna aktywna!!